10 تا از بهترین دوره های آموزش اینستاگرام (خارجی)

بهترین دوره های اینستاگرام
اینستاگرام

ما محبوب ترین دوره های اینستاگرام را بررسی کرده ایم تا بهترین دوره هایی را که ارزش وقت و تلاش شما را دارند، پیدا کنیم. لیست ما شامل دوره های رایگان و پولی با گواهینامه های بین المللی است. اینستاگرام در حال حاضر یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در بازار است. این اپلیکیشن از بالاترین سطوح جذب مخاطب و همچنین بازده سرمایه گذاری بهرهمند است. دوره‌های آموزشی اینستاگرام ابزاری ارزشمند برای کارشناسان رسانه‌های اجتماعی است که به دنبال تکنیک‌هایی برای افزایش نرخ تبدیل هستند. دوره های اینستاگرام به شما می آموزد که چگونه از ترندهای جدید اینستاگرام حداکثر استفاده را ببرید، به ترجیحات فالوورها پاسخ دهید و کمپین های خود را بهینه کنید. سوال این است که بهترین دوره آموزش اینستاگرام (خارجی) در حال حاضر برای افرادی که می خواهند بازاریابی اینستاگرام را یاد بگیرند کدام است؟

10 دوره برتر اینستاگرام

بهترین دوره های آموزش اینستاگرام
بهترین دوره های آموزش اینستاگرام
 1. Instagram Training Course (Hubspot)
 2. Instagram Marketing 2022 (Udemy)
 3. Get Started With Instagram Shopping (Facebook)
 4. Build an Online Business with Instagram (Facebook)
 5. Instagram Ads Course (Reliablesoft)
 6. Instagram Stories for Business (Later)
 7. Marketing on Instagram (LinkedIn Learning)
 8. Instagram Engagement Secrets (Skillshare)
 9. Instagram Strategy for Business (Domestika)
 10. Instagram Unlocked (Neil Patel)

1_ Instagram Training Course (Hubspot)

Instagram Training Course
Instagram Training Course

«Instagram Training Course» که توسط کارشناسان بازاریابی دیجیتال، Hubspot برای شما ارائه شده است، راهی رایگان برای بهبود تجربه اینستاگرام شما است. این دوره که توسط کریستال کینگ میزبانی می شود، شامل 6 بخش مجزا است که هر کدام به جنبه خاصی از بازاریابی اینستاگرام اختصاص دارد. شما با کاوش در عناصر کلیدی یک استراتژی بازاریابی موفق اینستاگرام شروع می‌کنید و کریستال را دنبال می‌کنید تا او شما را در فرآیند ایجاد محتوای جذاب راهنمایی کند. این دوره همچنین نکات و ترفندهای ضروری را در مورد چگونگی جذب فالوور اینستاگرام و حفظ آنها را نیز پوشش می دهد.

چرا در این دوره ثبت نام کنید؟ دوره آموزش اینستاگرام HubSpot یک راه عالی برای شروع درک اولیه بازاریابی اینستاگرام است. کریستال به راحتی محتوا را به بخش‌های ویدیویی با مصرف آسان تقسیم می‌کند، که هر کدام نکات کلیدی خود را دارند که می‌توانید در کمپین‌های اینستاگرام خود استفاده کنید. در این دوره نحوه تنظیم تبلیغات اینستاگرام و همچنین نحوه تجزیه و تحلیل و بهبود آن تبلیغات را در آینده با استفاده از ویژگی های گزارش داخلی اینستاگرام، خواهید آموخت. برخی از بزرگترین مزایای این دوره عبارتند از:

 • آزمون هایی برای آزمایش دانش شما
 • ویدیوهای کوچک به راحتی قابل هضم (اگر وقت زیادی ندارید عالی است).
 • دستورالعمل های مستقیمی که هر مبتدی می تواند دنبال کند.
 • اطلاعات واقعی در مورد تاکتیک هایی که برندهای واقعی استفاده می کنند.
 • من به خصوص از دوستانه و قابل دسترس بودن این دوره لذت بردم. برای شروع نیازی به دانش قبلی ندارید.

ارائه دهنده: HubSpot
قیمت: رایگان
مدت زمان: 5 ساعت
سطح: مبتدی
گواهینامه: بله

2_ Instagram Marketing 2022 (Udemy)

Instagram Marketing 2022
Instagram Marketing 2022

Udemy یکی از منابع مورد علاقه من برای دوره های بازاریابی دیجیتال است. دوره آموزشی «InstagramMarketing 2022» بنجامین ویلسون و آکادمی کارآفرین در Udemy پرفروش‌ترین است. به جای اینکه فقط یک نگاه اولیه به اصول بازاریابی اینستاگرام داشته باشید، نگاهی به روز در مورد نحوه استفاده از آخرین ویژگی هایی که اینستاگرام ارائه می دهد خواهید داشت. بنجامین از صدایی آگاه و در عین حال قابل دسترسی استفاده می کند تا دانش آموزان را از طریق ملزومات راه اندازی یک حساب کاربری موفق اینستاگرام در سال 2022 راهنمایی کند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از استراتژی های اثبات شده برای جذب فالوور استفاده کنید و چگونه آن فالوورها را به طرفداران طولانی مدت تبدیل کنید.

چرا در این دوره ثبت نام کنید؟ Udemy Instagram Marketing 2022 فقط یک دوره بازاریابی رسانه های اجتماعی نیست. در این درس ها، یاد خواهید گرفت که چگونه یک جامعه آنلاین ایجاد کنید، که با یک نمایه تجاری جذاب و حرفه ای شروع شود. در مجموع 5 ساعت و 65 سخنرانی، بنجامین همه چیز را از الگوریتم های اینستاگرام گرفته تا نحوه ایجاد تبلیغات اینستاگرام را پوشش می دهد. بنجامین از تجربیات خود به عنوان یک کارآفرین موفق برای به اشتراک گذاشتن روش های اثبات شده برای دستیابی به موفقیت استفاده می کند. مزایای دوره عبارتند از:

 • اطلاعات به روز در مورد آخرین ویژگی های اینستاگرام.
 • راهنمای کامل برای راه‌اندازی حساب اینستاگرام شما.
 • درس‌هایی که به راحتی قابل هضم هستند و به سخنرانی‌های ویدیویی کوچک تقسیم می‌شوند.

دروسی که فراتر از اصول اولیه تبلیغات اینستاگرام است و به مواردی مانند IGTV، اینفلوئنسرها و کسب درآمد نگاه می کند. بازاریابی اینستاگرام 2022 یک مرور کلی از همه چیزهایی است که باید در مورد تبلیغات اینستاگرام در سال جاری بدانید که در یک دوره فشرده گردآوری شده است.

ارائه دهنده: Udemy
قیمت: 119 دلار
مدت زمان: 5 ساعت
سطح: مبتدی
گواهینامه: گواهی پایان کار

3_ Get Started With Instagram Shopping (Facebook)

Get Started With Instagram Shopping
Get Started With Instagram Shopping

به عنوان برند مادر پشت اینستاگرام، منطقی است که فیس بوک ترفند های مشترکی با اینستاگرام داشته باشد. دوره آموزشی «Get Started With Instagram Shopping» مجموعه ای متمرکز از چهار درس ساده است که ویژگی های خرید اینستاگرام را پوشش می دهد. در حال حاضر حدود 130 میلیون نفر در هر ماه از پست های خرید اینستاگرام استفاده می کنند. اگر محصولات خود را در اینستاگرام تبلیغ می کنید و از قابلیت خرید استفاده نمی کنید، ممکن است فرصت را از دست بدهید. فیس بوک بلوپرینت شما را با تمام اصول راه اندازی کسب و کار خود برای خرید در اینستاگرام، تنها در 20 دقیقه ایجاد می کند.

چرا در این دوره ثبت نام کنید؟ “Get Started With Instagram Shopping” یک دوره عالی برای رهبران تجاری است که به دنبال افزایش سرمایه گذاری خود در اینستاگرام برای رشد تجارت هستند. اگر از قبل درک اولیه ای از بازاریابی اینستاگرام دارید و اکنون می خواهید از پلتفرم تجارت الکترونیک استفاده کنید، این دوره برای شما مناسب است. نیازی نیست که زمان زیادی را برای آموزش صرف کنید، زیرا هر جلسه فقط 5 دقیقه طول می‌کشد. از مزایای این دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هر جلسه تقریبا 5 دقیقه است.
 • رایگان برای استفاده.
 • راهنمای کامل استفاده از تگ های محصول در اینستاگرام.
 • این دوره جامع ترین دوره آموزشی اینستاگرام نیست، اما برای افزایش فرو اینستاگرام، یک مقدمه عالی است.

ارائه دهنده: فیس بوک
قیمت: رایگان
مدت زمان: 20 ساعت
سطح: مبتدی
گواهینامه: بله

4_ Build an Online Business with Instagram (Facebook)

Build an Online Business Presence with Instagram
Build an Online Business Presence with Instagram

یکی دیگر از دوره های کوچک فیس بوک، “Build an Online Business” است. این دوره به طور خاص برای افرادی که هیچ دانش قبلی از اینستاگرام ندارند ایجاد شده است. از آنجایی که این دوره به طور مستقیم از فیس بوک ارائه می شود، فقط حاوی توصیه های رسمی و قابل اعتماد است. با این حال اگر می خواهید متخصص اینستاگرام شوید، شاید این دوره برای شما کافی نباشد.

چرا در این دوره ثبت نام کنید؟ فیسبوک دوره بازاریابی اینستاگرام خود را در مجموعه ای از دروس سه تایی و پنج دقیقه ای تقسیم کرده است. مهم نیست که برنامه شما چقدر فشرده است. هر درس نکات عملی در مورد مواردی مانند نحوه ایجاد حساب تجاری، نحوه استفاده صحیح از داشبورد اینستاگرام و حتی نحوه تنظیم تبلیغات را ارائه می دهد. اگر در مراحل اولیه تبدیل حساب شخصی اینستاگرام خود به پروفایل تجاری هستید، شاید برای بررسی گزینه های خود به عنوان یک تأثیرگذار، این فیس بوک به شما کمک می کند. از مزایای این دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • درس های ساده و کوتاه.
 • ایده های عالی برای مبتدیان.
 • رایگان برای هر کسی.

دوره فیسبوک به عنوان سکوی پرتاب خوبی برای آموزش بیشتر در اکوسیستم اینستاگرام عمل می کند. اگر مبتدی مطلق هستید، این یک راه عالی برای شروع است.

ارائه دهنده: فیس بوک
قیمت: رایگان
مدت زمان: 15 متر
سطح: مبتدی

5_ Instagram Ads (Reliablesoft)

Instagram Ads Course
Instagram Ads Course

دوره آموزشی تبلیغات اینستاگرام Reliablesoft Academy به شما گام به گام نحوه اجرای کمپین های سودآور در فیس بوک و اینستاگرام را آموزش می دهد. به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال، Reliablesoft کمپین های اینستاگرام را برای چندین مشتری با مجموع هزینه تبلیغات بیش از 1 میلیون دلار در سال مدیریت می کند. در این دوره شما همان تکنیک هایی را یاد خواهید گرفت که ما از آنها برای ایجاد فروش در اینستاگرام بدون هدر دادن بودجه خود استفاده می کنیم. شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد: تاثیر سیگنال شبکه های اجتماعی روی سئو

چرا در این دوره ثبت نام کنید؟ برخلاف سایر دوره ها، این دوره 100% کاربردی است. به شما یک برنامه گام به گام در مورد نحوه راه اندازی کمپین های خود برای به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه خود به ازای هر دلاری که در تبلیغات اینستاگرام خرج می کنید، ارائه می شود. به طور خاص، شما یاد خواهید گرفت:

 • چگونه پیکسل فیس بوک را به وب سایت خود اضافه کنید و تبدیل ها را از اینستاگرام دنبال کنید
 • چه مخاطبانی در فیس بوک ایجاد کنید تا بتوانید مخاطبان مناسب را در اینستاگرام هدف قرار دهید
 • چگونه کمپین های اینستاگرام خود را ساختار دهید تا از صرف پول برای هدف قرار دادن افرادی که احتمالاً به پیشنهاد شما علاقه ای ندارند جلوگیری کنید
 • بهترین روش ها برای بهینه سازی کمپین های پولی شما

این دوره به عنوان بخشی از بسته دوره دیجیتال مارکتینگ ارائه می شود و با دو گواهی دیجیتال مارکتینگ (یک گواهی سئو و یک گواهینامه بازاریابی دیجیتال) ارائه می شود. این دوره شامل 12 درس با آموزش های ویدئویی، چک لیست و هر آنچه که برای شروع کسب درآمد از کمپین های اینستاگرام خود نیاز دارید، می باشد.

ارائه دهنده: Reliablesoft Academy
قیمت: 119 دلار
مدت زمان: 4 ساعت
سطح: مبتدی / متوسط / پیشرفته
گواهینامه: بله (گواهینامه بازاریابی دیجیتال)

6_ Instagram Stories for Business (Later)

Instagram Stories for Business
Instagram Stories for Business

Later یکی از بزرگترین نام ها در فناوری برنامه ریزی رسانه های اجتماعی است. مرکز آموزش این شرکت به سرعت در حال تبدیل شدن به یک منبع قدرتمند برای بسیاری از بازاریابان رسانه های اجتماعی است که به دنبال مشاوره اضافی هستند. این دوره آموزشی “Instagram Stories for Business” به بررسی یکی از محبوب ترین ویژگی های اینستاگرام می پردازد. Lexie Carbone و Taylor Loren، دو تا از بازاریابان برتر Later، دانش آموزان را با اصول اولیه ارتباط با میلیون ها کاربر فعال روزانه در استوری آشنا می کنند. در طول یک ساعت، که به 12 ویدیو تقسیم شده است، نکات و ترفندهای زیادی در مورد طراحی، برنامه ریزی و زمان بندی استوری های اینستاگرام یاد خواهید گرفت. شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد: چگونه اینفلوئنسر اینستاگرام شویم

چرا در این دوره ثبت نام کنید؟ به عنوان ابزاری اختصاص داده شده برای کمک به برنامه‌ریزی مؤثرتر استوری‌های اینستاگرام، Later یک یا دو چیز در مورد ویژگی Stories می‌داند. با پیشرفت در مجموعه ویدیوهای رایگان در این دوره، نکات بازاریابی اینستاگرام را یاد خواهید گرفت که می توانید فوراً آنها را وارد کار کنید. بعداً حتی به شما امکان دسترسی به قالب‌های استوری اینستاگرام را نیز می‌دهد تا شروع کنید. مزایا شامل:

 • کاملا رایگان برای هر کسی.
 • تمرکز زیاد بر روی استوری اینستاگرام (یک ویژگی مهم اینستاگرام)
 • درس های ویدئویی
 • مروری بر فناوری های بعدی

اگر قصد داشتید از Later برای برنامه‌ریزی استوری‌های اینستاگرام خود استفاده کنید، این دوره بسیار مفید خواهد بود زیرا همچنین به شما نشان می‌دهد که چگونه با استوری اینستاگرام پیشرفت کنید.

ارائه دهنده: Later
قیمت: رایگان
مدت زمان: 1 ساعت
سطح: مبتدی
گواهینامه: بله

7_ Marketing on Instagram (LinkedIn Learning)

Marketing on Instagram
Marketing on Instagram

دوره Marketing on Instagram که توسط تیم یادگیری لینکدین و آنسون الکساندر به شما ارائه شده است، یک راهنمای مبتدی برای همه چیزهای تبلیغاتی اینستاگرام است. آنسون از مهارت های خود به عنوان یک متخصص در بازاریابی رسانه های اجتماعی استفاده می کند تا شما را از طریق روش هایی که می توانید برای افزایش حضور آنلاین خود استفاده کنید، راهنمایی کند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از جدیدترین ابزارهای اینستاگرام مانند Stories، Reels و IGTV استفاده کنید. یکی از بهترین چیزهای این دوره، تمرکز آن بر تجزیه و تحلیل اینستاگرام است، بنابراین می توانید از هر کمپین یاد بگیرید. (افزایش ممبر تلگرام)

چرا در این دوره ثبت نام کنید؟ دوره آموزشی بازاریابی اینستاگرام Anson Alexander بسیار جامع است، حتی با اینکه فقط یک ساعت و چهل دقیقه است. Anson موفق می شود بسیاری از موضوعات مهم را پوشش دهد، مانند نحوه ایجاد پست های خرید اینستاگرام و نحوه استفاده حداکثری از تبلیغات پولی. من همچنین تحت تاثیر بینش الکساندر در مورد نحوه استفاده از انجمن اینستاگرام به نفع خود، برای کمک به افزایش رشد بلند مدت خود قرار گرفتم. از مزایای این دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گواهی پایان کار برای افزودن به افتخارات شما.
 • اطلاعاتی در مورد جدیدترین ابزارهای اینستاگرام
 • مروری کامل بر هشتگ ها و برچسب گذاری مکان
 • توصیه های عملی در یک ویدیوی آسان برای دنبال کردن.

اگر در تماشای ویدیوها مشکل دارید، می‌توانید به نسخه «transcript» دوره آموزشی لینکدین نیز دسترسی داشته باشید و یادداشت‌برداری کنید تا بعداً به آن بازگردید.

ارائه دهنده: LinkedIn Learning
قیمت: رایگان
مدت زمان: 1 ساعت
سطح: مبتدی
گواهینامه: گواهی پایان کار

8_ Instagram Secrets (Skillshare)

Instagram Engagement Secrets
Instagram Engagement Secrets

Skillshare یک منبع عالی برای یادگیری آنلاین و محیطی است که در طول سال ها شاهد بوده ام بسیاری از رهبران کسب و کار و بازاریابان از آن استفاده کرده اند. دوره Instagram Engagement Secrets یکی از موارد مورد علاقه من برای آموزش رسانه های اجتماعی است زیرا بر آموزش نحوه ایجاد ارتباط عاطفی با مخاطبان خود تمرکز دارد. این کلاس که توسط متخصص و کارآفرین رسانه های اجتماعی، بنجی ویلسون میزبانی می شود، راهنمایی های گام به گام در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک متخصص اینستاگرام و افزایش تعداد کل فالوورهای خود را ارائه می دهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه محتوای خود را به روز کنید، طرفداران خود را تحت تاثیر قرار دهید و در کمتر از یک ساعت و نیم دانش خود را افزایش دهید. (افزایش سابسکرایب یوتیوب)

چرا در این دوره ثبت نام کنید؟ بنجی یک معلم عالی است، با یک سبک تدریس طبیعی قابل دسترسی که مطمئناً برای بسیاری از مبتدیان جذاب خواهد بود. او همه چیزهایی را که باید در مورد چیزهایی مانند الگوریتم اینستاگرام، نحوه نوشتن کپشن اینستاگرام و حتی نحوه استفاده موثر تر از هشتگ های خود بدانید، به شما آموزش می دهد. اگرچه این دوره برای مبتدیان به اندازه کافی ساده است، اما این دوره اطلاعات مفید و معناداری را ارائه می دهد که اکثر بازاریابان رسانه های اجتماعی می توانند از آن بهره مند شوند. مزایای دوره عبارتند از:

 • اطلاعات واقعی در مورد چگونگی بهبود جامعه اینستاگرام خود.
 • تمرکز قوی بر تمایل و ایجاد روابط با مشتریان.
 • دوره دسترسی آسان برای مبتدیان.

اگر با تعامل با مشکل مواجه شده اید، قطعا توصیه می کنم نکات Benji را برای افزایش لایک، نظرات و تبلیغات بررسی کنید.

ارائه دهنده: Skillshare
قیمت: 19 دلار در ماه
مدت زمان: 2 ساعت
سطح: مبتدی
گواهینامه: گواهی پایان کار

9_ Instagram Strategy for Business (Domestika)

Instagram Strategy for Business Growth
Instagram Strategy for Business Growth

اگر می خواهید گواهینامه های اینستاگرام خود را به عنوان یک بازاریاب رسانه های اجتماعی به روز کنید، دوره «Instagram Strategy for Business Growth» می تواند یک انتخاب عالی باشد. این دوره از Dot Lung شما را در قالب های گام به گام راهنمایی می کند که می توانید از آنها برای ایجاد استراتژی های اینستاگرام برای خود یا مشتریان آژانس خود استفاده کنید. این دوره به مجموعه‌ای از 21 درس تقسیم می‌شود که همگی در تکه‌هایی به راحتی قابل هضم هستند، بنابراین می‌توانید با سرعت یاد بگیرید. همچنین به زبان‌های مختلف موجود است، ویژگی که از اکثر گزینه‌های آموزش اینستاگرام دریافت نمی‌کنید. شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد: تکنیک های سئو اینستاگرام

چرا در این دوره ثبت نام کنید؟ Dot Lung یک موضوع پیچیده مانند استراتژی‌های رسانه اجتماعی اینستاگرام را در نظر می‌گیرد و آن را به یک فرآیند گام به گام تقسیم می‌کند که همه می‌توانند آن را درک کنند. این دوره با تعدادی منابع اضافی مانند فایل‌ها و قالب‌ها همراه است که می‌توانید از آنها برای ایجاد تمام کمپین‌های آینده خود استفاده کنید. شما در مورد چارچوب قانع کننده ” Dragonا” برای درگیر کردن مخاطبان خود، که شامل ساختن اعتبار شما در رسانه های اجتماعی و تقویت پیوندها با هویت است، خواهید آموخت. برخی از مزایای این دوره عبارتند از:

 • رویکردهای منحصر به فرد و خارج از چارچوب برای استراتژی اینستاگرام
 • منابع قابل دانلود برای کمپین آینده شما
 • موجود در زبان های مختلف
 • گواهی پس از اتمام ارائه می شود

اگر به دنبال چیزی متفاوت از اکثر دوره های آموزشی اینستاگرام هستید، این دوره یک انتخاب عالی است. Dot از منظری کاملاً جدید و جذاب به مفاهیم رایج نزدیک می شود.

ارائه دهنده: Domestika
قیمت: 39.90 دلار
مدت زمان: 3 ساعت
سطح: مبتدی
گواهینامه: گواهی پایان کار

10_ Instagram Unlocked (Neil Patel)

Instagram Unlocked
Instagram Unlocked

دوره آموزشی «Instagram Unlocked» که توسط یکی از بزرگ‌ترین نام‌های دنیای بازاریابی تدریس می‌شود، برای هر بازاریاب دیجیتالی ضروری است. نیل پاتل، یک چهره پیشرو در تبلیغات دیجیتال، دقیقاً به شما نشان می‌دهد که تیم او چگونه ترافیک زیادی را برای کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی خود ایجاد می‌کنند. این دوره شامل همه چیزهایی است که باید در مورد راه اندازی حساب اینستاگرام خود بدانید تا موفق شوید و تا حد امکان فالوور جمع آوری کنید. چه راهی بهتر از پیروی از یک متخصص بازاریابی دیجیتال برای یادگیری بازاریابی اینستاگرام؟ نیل شما را به پشت پرده کمپین های رسانه های اجتماعی خودش می برد، بنابراین می توانید در مورد اینکه یک حساب کاربری واقعا موفق اینستاگرام چگونه به نظر می رسد بیشتر بدانید. هر فروشنده ای در هر سطحی می تواند از این درس ها بهره مند شود. مزایا شامل:

 • اطلاعاتی در مورد استراتژی های بازاریابی نیل پاتل.
 • برای مبتدیان به راحتی قابل درک است.
 • نکات و ترفندهای پشت صحنه که واقعا کارساز هستند.

سبک محتوایی که نیل به راحتی دنبال می کند واقعا به زنده کردن این دوره کمک می کند. این کلاسی است که واقعا از آن لذت خواهید برد.

ارائه دهنده: نیل پاتل
قیمت: رایگان
مدت زمان: 3 ساعت
سطح: مبتدی
گواهینامه: بله

آیا دوره های اینستاگرام ارزش دارند؟

پاسخ به این سوال تا حد زیادی به شما بستگی دارد. دوره های اینستاگرام ابزاری عالی برای بسیاری از بازاریابان رسانه های اجتماعی است، اگر بدانید چگونه از آنها به درستی استفاده کنید. دوره مناسب را انتخاب کنید و می توانید از آموزش پس از آموزش برای تازه کردن دانش خود در مورد آخرین ویژگی های اینستاگرام یا یادگیری نحوه افزایش تعامل در اینستاگرام استفاده کنید. اگر قصد دارید از اینستاگرام برای کمپین های بازاریابی رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید، یک دوره خوب باید به شما کمک کند تا به طور موثرتری از اجزای پلتفرم استفاده کنید. اگر آژانس بازاریابی رسانه های اجتماعی را اداره می کنید، می توانید از یک دوره آموزشی اینستاگرام نیز بهره مند شوید. اگر برای مشتریان دیگر کمپین ایجاد می‌کنید، ارزش این را دارد که بدانید آخرین ویژگی‌ها چگونه کار می‌کنند و الگوریتم اینستاگرام هنگام رتبه‌بندی پست‌ها امروز به دنبال چه چیزی است. همچنین می توانید از این دوره ها برای کسب گواهینامه های اینستاگرام استفاده کنید که می تواند شما را از سایر حرفه ای های رشته خود متمایز کند. (افزایش فالوور توییتر)

متخصص اینستاگرام شوید

بهترین دوره های آموزش اینستاگرام
بهترین دوره های آموزش اینستاگرام

دوره های اینستاگرام در سبک های مختلفی ارائه می شوند. برخی به طور خاص برای مبتدیانی طراحی شده اند که هیچ دانش قبلی از اینستاگرام ندارند، برخی دیگر برای کمک به بازاریابان رسانه های اجتماعی برای بهبود مهارت های خود و نشان دادن دانش خود در آنجا هستند. خواه تازه وارد اینستاگرام شده باشید یا فقط بخواهید کمپین های بهتری تولید کنید، دوره های فوق قطعا ارزش بررسی دارند.

 

5 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

6 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بسیار مفید بود مرسی

اینکه ما ایرانی هستیم، شرکت تو این دوره ها برامون محدودیت نداره؟

قیمت هاشون بالاست! رایگان ها هم به درد نمیخوره