تبلیغات در گوگل

خدمات گوگل
خدمات گوگل

تبلیغات در گوگل با بهترین قیمت / ثبت رزومه ، محصول ، خدمات در گوگل / تبلیغات در وبلاگ ، اسپانسر وبلاگ / ثبت اطلاعات در گوگل ، ثبت مشخصات در گوگل / تبلیغ محصول در گوگل ، تبلیغ خدمات در گوگل ….

حتما تا حالا برای شما سوال پیش اومده که تبلیغات در گوگل به چه صورت هستش !. چه جوری میشه وقتی کسی یک محصول ، خدمات یا کلمه خاصی رو سرچ میکنه اطلاعات شما بهش نمایش داده بشه ؟ تا حالا راجب تبلیغات در وبلاگ چیزی شنیدید؟ میخواهید بدونید ثبت اطلاعات در گوگل ، تبلیغ محصول در گوگل به چه صورت هستش ؟

تا انتها همراه ما باشید تا به طور کامل راهنمایی تون کنیم.

مستقیم میریم سراغ اصل مطلب ، واسه دیده شدن در گوگل چندتا راه وجود داره :

 • طراحی سایت
 • تبلیغات کلیکی
 • ثبت اطلاعات در گوگل
 • اسپانسر وبلاگ
 • …..

باهم به برسی تک تک این روش ها می پردازیم.

توجه*

آکادمی نیلانت ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب ، تمامی خدمات ذکر شده را با بهترین قیمت در اختیار شما دوستان عزیز قرار داده است ، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تبلیغات در گوگل/ اسپانسر وبلاگ

اسپانسر وبلاگ
اسپانسر وبلاگ تبلیغات در وبلاگ

وبلاگ چیست ؟ به طور مثال وقتی در گوگل سرچ میکنیم  < ویژگی های کفش ورزشی مناسب >  تمامی نتیجه هایی که گوگل به ما نمایش می دهد وبلاگ می باشد. وبلاگ ترکیبی از نوشته ها ، عکس ها ، فیلم ها و … می باشد. تمامی سایت ها تولید محتوای خود را از طریق وبلاگ سایتشان انجام می دهند. هر چه یک سایت وبلاگ کامل تر و مفید تر و بیشتری تولید کند بیشتر در صفحات سرچ گوگل دیده می شود. به عبارتی وقتی نوشته ی < ویژگی های کفش ورزشی مناسب > از اوصول سئو پیروی کند و ….و به صفحه اول یا خط اول سرچ گوگل بیاید. مادامی که این نوشته در جایگاه اول باشد ، روزانه هزاران بازدید کسب میکند.

تبلیغات در گوگل با بهترین قیمت / ثبت رزومه ، محصول ، خدمات در گوگل / تبلیغات در وبلاگ ، اسپانسر وبلاگ / ثبت اطلاعات در گوگل / تبلیغ محصول در گوگل
وبلاگ

همان طور که در تصویر می بینید، روزانه هزاران نفر در سراسر کشور این جمله را سرچ می کنند و از وبلاگ ها دیدن میکنند. نکته قابل توجه این می باشد که کسی که این سرچ را انجام می دهد ، به دنبال خرید کفش ورزشی می باشد. لذا واقتی شخص اطلاعات کفش ورزشی مناسب را خواند ، در انتهای وبلاگ با گذاشتن محصول مورد نظر ، میتوان به خوبی کفش را به فروش گذاشت.

تبلیغات در گوگل

حال که با نحوه عملکرد وبلاگ آشنا شدیم سوالی که پیش میاد این است که : چگونه وبلاگی مناسب ، سئو شده و…. در اینترنت بگذاریم؟ دو  راه وجود دارد :

یک : طراحی سایت برای خودمان ( زمان بر می باشد و حداقل 6 ماه زمان لازم است تا وبلاگ های یک سایت تازه تاسیس  به صفحه اول گوگل بیاد.)

دو :

اسپانسر وبلاگ

آکادمی نیلانت این فرصت را فراهم کرده است تا افراد با کم ترین مبلغ بتوانند محصولات و خدمات خود را در گوگل قرار دهند.

نحوه کار به این صورت می باشد که : پس از ارتباط با کارشناسان نیلانت ، ما محصول یا خدمات شما را مورد برسی قرار می دهیم. سپس پس از پرداخت هزینه ، متخصصان تولید محتوا و سئو نیلانت شروع به نوشتن محتوا مناسب برای محصول یا خدمات شما میکنند. و در نهایت با انتشار وبلاگ در گوگل ، نتیجه بازدید و آمار آن به طور روزانه برای شما ارسال خواهد شد.

نوشته ی تولید شده :

 • کاملا سئو شده
 • بالای 2000 کلمه ( فاکتوری مهم برای گوگل)
 • اختصاصی و غیر کپی

می باشد. برای اطلاع از قیمت ، استفاده از خدمات اسپانسر وبلاگ ، تبلیغات در وبلاگ نیلانت و  ارتباط با ما :

روز های شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 صبح الی 8 شب با شماره  09125307693  تماس بگیرید.

و یا از طریق فرم زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

 

   

  فرصت ویژه نیلانت :

  تبلیغات گوگل

  ثبت رزومه در گوگل ، ثبت اطلاعات در گوگل ، تبلیغ محصول در گوگل و……

  اگر به دنبال این هستید که در سریع ترین زمان ممکن با بهترین قیمت رزومه خود را درگوگل ثبت کنید ، اطلاعات یا مشخصات خاصی را در گوگل ثبت کنید ،  تبلیغ محصول یا خدمات خود را در گوگل ثبت کنید و…. آکادمی نیلانت این فرصت را برای شما فراهم کرده است.

  تبلیغات در گوگل

  آکادمی نیلانت متشکل از متخصصان کدنویس ، سئو کار ، تولید محتوا و…. در سریع ترین زمان ممکن برای شما این کار را انجام می هد. برای اطلاع از قیمت ، مشاوره ، راهنمایی و  ارتباط با ما :

  روز های شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 صبح الی 8 شب با شماره  09125307693  تماس بگیرید.

  و یا از طریق فرم زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.