سفارش تولید محتوا

متخصص تولید محتوا ، متخصص تبلیغ نویسی متخصص روش های فروش بیشتر و بهینه سازی برند کار کرده اید؟ مشاوره کسب و کار / چگونه در گوگل دیده شویم؟

آیا به دنبال کارشناس تولید محتوا می گردید؟ سفارش تولید محتوا/تولید محتوا برای سایت/ تولید محتوای تخصصی/ استخدام تولید محتوا/ تولید محتوای سئو شده برای سایت.

مجموعه نیلانت متشکل از تیمی حرفه ای می باشد که در حوزه خدمات مبتنی بر وب، فعالیت می کند. لذا در صورتی که نیاز به محتوای سئو شده برای وبسایت خود دارید و یا به دنبال استخدام یک تولید کننده محتوا هستید، می توانید با تماس بگیرید تا به طور کامل شما را راهنمایی کنیم.

شماره های تماس:

0912-530-76-93

026-3230-1945

همچنین می توانید از طریق فرم زیر پیام خود را بگذارید، در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

  تولید محتوا

  امروزه تولید محتوا به عنوان یکی از نیاز های اساسی برای یک سایت محسوب میشه. فرقی نداره در چه زمینه ای فعالیت می کنید، تولید محتوا بیشتر باعث بیشتر دیده شدن محصولات و خدمات شما میشه. اما تولید محتوا علاوه بر زمان، نیاز به مهارت های خاصی داره. علاوه بر روان نویسی و دستی بر قلم داشتن، لازمه تا نویسنده بر اوصول سئو نیز مسلط باشه. در ادامه به برسی مراحل نوشتن یک محتوای سئو شده برای سایت می پردازیم.

  قدم اول:

  لازمه ی نوشتن مطلب در باره یک موضوع، تسلط کامل بر حوزه ای هستش که می خواهیم راجبش بنویسیم. در واقع کسی که خودش به خوبی مطلب رو درک نکنه، نمیتونه مطلب را به صورت روان برای مخاطب توضیح بده. قطعا نویسنده در رابطه با همه حوزه ها تخصص لازم رو نداره، پس در ابتدا لازمه که نویسنده خودش تحقیق کنه و راجب موضوعی که می خواد بنویسه، پیش زمینه کافی رو پیدا کنه. برای تحقیق در حوزه های مختلف، در دسترس ترین جا خود گوگل هستش. اما نه مرجع های ایرانی! در واقع اکثر سایت های ایرانی از هم دیگه کپی می کنن. و همین موضوع باعث میشه که اگر یه ساعت یه مطلب غلط منتشر کنه، همه سایت های دیگه این غلط رو کپی کنن و باعث درست جلوه دادن یه مطلب غلط بشن. پس حدالمکان سعی کنید با استفاده از google translate، از سایت ها و منابع خارجی معتبر تحقیق کنید. برای مثال اگر بخواهیم در رابطه با ((هاردفورک چیست)) تولید محتوا کنیم، قدم اول اینکه راجب هارد فورک تحقیق کنیم.(هاردفورک یک نمونه فورک هستش که برای یک ارز دیجیتال رخ میده. و باعث میشه که یک ارز دیجیتال به دو قسمت تقسیم بشه و یک ارز دیجیتال جدید به وجود بیاد.) برای این کار می تونیم به سایت های معتبری مثل: coinmarketcap و  cointelegraph سر بزنیم.

  قدم دوم:

  بعد از اینکه به خوبی از مرجع های خارجی تحقیق کردیم و راجب موضوع مد نظرمون اطلاعات کافی کسب کردیم. وقتشه که عناوین مناسب رو انتخاب کنیم. بهترین کار اینکه قبل از نوشتن یک مطلب، عناوین یا سرتیتر هاش رو انتخاب کنیم تا بدونیم می خواهیم راجب چی بنویسیم. برای مثال در رابطه با هاردفورک چیست، عناوین ما میشه: هاردفورک چیست، هاردفورک چگونه اتفاق می افتد، معایب هاردفورک، مزایای هاردفورک، جمع بندی.

  قدم سوم:

  حالا وقتشه که نوشتن رو شروع کنیم. اما خود نوشتن باید بر اساس اوصول سئو باشه. از اوصول سئو میشه به:

  • رعایت هدینگ ها.(استفاده از هدینگ های 123 برای کلماتی که اهمیت بیشتری دارن)
  • انتخاب درست کلمات کلیدی و به کار بردن این کلمات در متن.
  • تحلیل سایت رقبا.(اینکه متحوای مشابه تولید شده چه ویژگی هایی داره.)
  • استفاده از تصاویر جذاب و البته کم حجم برای افزایش سرعت لود صفحه
  • استفاده از تگ ها و ویژگی ALT تصاویر
  • کامل و جامع نویسی با استناد به مرجع های انگلیسی و معتبر
  • خلاصه کردن مطالب چند سایت
  • ……

  سایت های مربوط به تولید محتوا

  متن کپی

  همان طور که می دونیم پادشاه سئو ی سایت شما، محتوا هستش. اما همان طور که محتوای خوب و سئو شده، می تونه سایت شما رو به صفحه هات اول نزدیک کنه. محتوا کپی شما و غیراستاندارد هم می تونه سایت شما رو نابود کنه!. به همین دلیل هستش که همیشه کارفرما ها برای سفارش تولید محتوا، نگران هستن. در واقع بسیاری از افرادی که کار تولید محتوا انجام میدن، برای راحتی کار خودشون، یک مطلب را از چند سایت ایرانی کپی میکنن و تحویل کارفرما میدن. این کار واقعا کم تر از دزدی نیست! چرا که گوگل روی محتوای کپی خیلی حساس هستش. هر چند تشخیص یک محتوای کپی کار راحتیه اما خب شاید برای افرادی که تا حالا کار تولید محتوا انجام نداده باشن، سخت باشه.

  سایت تشخیص متن کپی

  راحت ترین روش که البته قطعی نیست، استفاده از سایت های تشخیص سرقت ادبی هستش. متنی که شما در این سایت ها وارد می کنید، برسی میشه و بهتون نشان داده میشه که چند درصد از این محتوا کپی شده. اما همان طور که گفتیم این سایت ها روش قطعی برای تشخیص متن کپی نیست.

  یکی از سایت های تشخیص سرقت ادبی plagiarism هستش.

  پیدا کردن کلمات کلیدی

  به منظور نوشتن یک محتوای سئو شده، می بایست کلمات کلیدی مناسبی را متناسب با هدف مقاله انتخاب کرد. برای مثال اگر برای یک سایت تازه تاسیس می خواهید مقاله بنوسید، باید سعی کنید از کلمات کلیدی بلند تری استفاده کنید. چون با توجه به اینکه اعتبار سایت پایین است، احتمال اینکه در کلمات کلیدی کوتاه تر، در صفحه اول قرار گیرد، کم است. شاید فکر کنید انتخاب کلمات کلیدی بسیار آسان است اما این طور نیست. در واقع آن چیزی که شما به عنوان کلمات کلیدی در نظر می گیرید، تفاوتی زیادی با آنچه مخاطب سرچ می کند، دارد.

  سایت کلمات کلیدی

  سایت های زیادی برای نتخاب کلمات کلیدی مناسب وجود دارد. اما مشکل اکثر آن ها این است که رایگان نیستند و برای استفاده از آن ها باید اشتراک تهیه کنید. و با توجه به تحریم بودن ایران، امکان پرداخت دلاری برای ایرانی ها کمی دشوار است.

  یکی از سایت های رایگان برای پیدا کردن کلمات کلیدی، keywordtool است.