درباره نیلانت

درباره نیلانت

درباره نیلانت : آکادمی نیلانت توسط آقای امیر مهدی یوسف زاده   (amirmahdiyousefzadeh.com)  در تاریخ  1400/01/01  تاسیس و راه اندازی شد .

هدف این آکادمی ارائه خدمات مبتی بر وب می باشد .  نیلانت کار خود را در حوزه های :

شروع کرده است.

درباره نیلانت بیشتر بدانیم : مسئه ای که نیلانت بیشتر از هرچیزی به آن تاکیید دارد ، موضوع خلاقیت در خدمت رسانی می باشد ، بدین معنا که از تمام پتانسیل های موجود استفاده و نهایت بهره برداری از آن انجام شود. آکادمی نیلانت سعی دارد علاوه بر ارائه خدمات به منظور تبدیل هر شخص به یک شخص مسلط به وب ، از کسانی که در حوزه های :

  • طراحی وبسایت
  • برنامه نویسی
  • ارز های دیجیتال
  • …..

استفاده کند ، به منظور ارتباط با ما و استخدام طراح سایت در کرج ، استخدام برنامه نویس در کرج ، استخدام سئو کار در کرج  استخدام طراح گرافیک در کرج و… کلیک کنید. دلیل جذب نیرو توسط نیلانت ، حجم بالای پروژه های این آکادمی می باشد لذا با ورود به صفحه ی همکاری با ما و تکمیل فرم ، تمام توانایی های خود را برای ما ارسال ، ما از تمام پتانسیل شما استفاده خواهیم کرد .

به یاد داشته باشید با توجه به سرعت رشد خدمات مبتنی بر وب و رشد آکادمی پیشنهاد های همکاری نیلانت به مدت محدود می باشد لذا در صورتی که می خواهید با همکاری داشته باشید در اسر وقت رزومه خود را برای ما ارسال کنید

 

09125307693