افزونه ها

افزونه های وردپرس
پلاگین های وردپرس

دانلود نسخه پرو و اورجینال افزونه های وردپرس ، لیستی از افزونه های کاربردی که برای طراحی سایت به آن ها احتیاج خواهیم داشت ، تمامی این پلاگین جزو افزونه های ضروری می باشد .

تمام افزونه ها ترجمه شده و دارای لایسنس اورجینال می باشد لذا تمامی امکانات آن ها قابل دسترس خواهد بود . سعی ما بر این بوده است که تنها افزونه های ضروری را در اختیار شما قرار دهیم .

پس از خرید آپدیت ها در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار خواهد گرفت . تمام این افزونه های کاربردی ، دارای فایل ترجمه نیز هستند و یا خود فایل افزونه ها ترجمه شده است .

برای خرید نسخه پرو افزونه های وردپرس ابتدا در سایت ثبت نام کرده و سپس افزونه موردنظر را انتخاب و آن را به سبد خرید خود اضافه کنید ، بلافاصله بعد از پرداخت ، لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

لیست پلاگین های وردپرس

  • افزونه Yoast seo پریمیوم فارسی

  • افزونه روولوشن اسلایدر فارسی – Slider Revolution

  • افزونه iThemes Security Pro

پلاگین های وردپرس

به عنوان یکی از مهم ترین اجزای طراحی سایت محسوب می شود که امکانات منحصر به فردی به سایت شما اضافه میکند ، و سایت شما را نسبت به رقبای شما منحصر به فرد تر میکند.

لذا تهیه و نصب این افزونه ها جزو ضرورات می باشد.

آموزش نصب افزونه ها

پس از پرداخت و دانلود فایل ، وارد بخش افزونه های وردپرس شوید ، و سپس با کلیک بر روی افزودن ، فایل دانلود شده که فرمت زیپ دارد را انتخاب نمایید و سپس آن را نصب کنید .

و یا میتوانید از طریق مدیریت هاست خود آن را در مسیر زیر نصب نمایید :

ابتدا وارد بخش مدیریتی هاست سی پنل یا دایرکت ادمین خود شوید و با رفتن به قسمت فایل HTML_puplic ، فایل زیپ افزونه را در مسیر زیر آپود کنید:

wp-content – plugin

سپس وارد بخش پیشخوان وردپرس شده و در قسمت افزونه های نصب شده ، افزونه خود را فعال نمایید.

آکادمی نیلانت