امیر مهدی یوسف زاده

آیا به دنبال یک طراح سایت در کرج ، سئو کار در کرج ، متخصص تولید محتوا در کرج ، تبلیغ نویس در کرج می گردید؟ امیر مهدی یوسف زاده
معرفی

آیا به دنبال یک طراح سایت در کرج ، سئو کار در کرج ، متخصص تولید محتوا در کرج ، تبلیغ نویس در کرج، متخصص سئو در کرج می گردید؟ امیر مهدی یوسف زاده هستم تا انتها همراه من باشید تا با من بیشتر آشنا بشید.

امیر مهدی یوسف زاده متولد 1378/9/24 ساکن کرج خلاصه توانایی ها:

 • کارشناسی علوم مهندسی از دانشگاه پردیس بین الملل امام خیمنی قزوین
 • فارغ التحصیل رشته های برنامه نویسی ، طراحی سایت از مجتمع فنی تهران
 • مسلط به زبان های HTML _ CSS , JAVASCRIPT , PHP ,……
 • متخصص سئو تکنیکال
 • متخصص سئو محتوایی
 • متخصص سئو خارجی
 • مسلط به زبان انگلیسی
 • متخصص تبلیغ نویسی
 • کارشناس فروش و بازاریابی دیجیتال
 • مدرس فن بیان و روابط اجتماعی
 • …..

خدمات قابل ارائه :

 • طراحی انواع سایت فروشگاهی ، شرکتی و…
 • تعمیر و بر طرف کردن مشکلات انواع سایت های وردپرسی و اختصاصی
 • سئو روی انواع کلمات
 • مدیریت محتوا
 • افزایش فروش فروشگاه اینترنتی
 • شخصی سازی قالب های وردپرسی
 • طراحی گرافیکی ، ساخت تیزر
 • محتوای تخصصی سئو شده
 • تبلیغ نویسی
 • دیجیتال مارکتینگ
 • فانل سازی
 • سیستم سازی
 • چت بات
 • بهینه سازی برند
 • ……

برای ارتباط ، هماهنگی و همکاری می توانید به صورت مستقیم با شماره 09125307693 تماس حاصل فرمائید . و یا از طریق فرم زیر پیام خود را بگذارید .

دیگر راه های ارتباطی :

طراح سایت در کرج

( یک طراح سایت در کرج )
طراحی سایت را می توان ترکیب خلاقیت و دانش فنی دانست. سایت ها انواع متفاوتی دارند و متناسب با نیاز کارفرما طراحی می شوند. هر سایت ( فروشگاهی ، شرکتی ، رزومه و.. ) نیاز به امکانات متفاوت و خاصی دارد. و این وظیفه طراح سایت است که ، به بهترین شکل و بهینه ترین حالت ممکن ، آن ها را در سایت پیاده کند. علاوه بر رعایت اوصول طراحی سایت با وردپرس ( که بسیار مهم می باشد!.) ، با در خواست کارفرما ، بعضی از سایت ها به صورت دستی کد نویسی می شوند که کاملا اختصاصی می باشند. این گونه سایت ها به شدت تخصصی بوده و نیاز به مهارت کامل در کدنویسی دارد.

اگر به آموزش طراحی سایت علاقه دارید کلیک کنید.

چگونه در گوگل دیده شویم؟

دیده شدن در گوگل به فاکتور های زیادی بستگی دارد که مهم ترین آن ها بعد از  طراحی سایت اوصولی ، سئو می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. اما شناخت کامل از عملکرد ربات ها و الگوریتم های گوگل نیز بسیار مهم می باشد. البته روش های میانبری هم برای دیده شدن در گوگل وجود دارد که اصلا پیشنهاد نمی شود به آن ها فکر کنید !. ( راه ارتباط یک سایت با گوگل= سایت گوگل سرچ کنسول )

آیا به دنبال یک طراح سایت در کرج می گردید؟ یک طراح سایت در کرج کلیک کنید و یا به صورت مستقیم با شماره 09125307693 تماس بگیرید.


متخصص تولید محتوا در کرج

( یک متخصص تولید محتوا در کرج )
تولید محتوا یکی دیگر از مباحث مهم در پیشرفت یک کسب و کار یا برند می باشد. در واقع این محتوا است که مخاطب را جذب و به مشتری تبدیل میکند. همچنین در گوگل و شبکه های مجازی ، تولید محتوا از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. اما در گوگل شرایط تولید محتوا کمی متفاوت است. محتوا که در گوگل منتشر میکنید باید :

 • اختصاصی باشد ( به هیچ وجع کپی نباشد.)
 • طولانی و مفید باشد.
 • از اوصول سئو پیروی کند.
 • جذاب باشد ( به طوری که مخاطب تا انتها آن را دنبال کند.)
 • ….

اما تولید محتوا در گوگل یک مزیت فوق العاده دارد!. شما اگر بهترین متحوا را نیز در شبکه های اجتماعی منتشر کنید. نیاز به تبلیغ دارید تا به خوبی دیده شود. اما اگر یک محتوا تخصصی و عالی در گوگل منتشر کنید ، گوگل بدون هزینه آن را به هزاران نفر نشان می دهد. به این صورت که : فرض کنید یک محتوا راجب خرید کفش منتشر کرده ایم،. این محتوا را روی کلمه خرید کفش سئو کرده ایم ، اگر این محتوا از اوصول و قواعد پیروی کرده باشد و گوگل آن را تایید کند ،. هر مخاطبی که در گوگل راجب خرید کفش سرچ کند ، گوگل مقاله شما را به او نشان میدهد. این گونه بازدید بالا و در نتیجه فروش بالایی خواهید داشت. ( سایت برسی کلمات کلیدی.) اما نکته مهم این است که متحوا نوشتن کار هر کسی نیست!. نیاز به دانش فنی و مهارت سئو دارد. همچنین متخصص تولید محتوا می بایست ذهنی خلاق برای تولید یک محتوا جدید و غیر کپی نیز داشته باشد. ( سایت هایی از جمله plagiarismdetector می تواند در تشخیص متن کپی به شما کمک کنند).

اگر میخواهید راجب < متخصص تولید محتوا > بیشتر بدانید کلیک کنید.

آیا به دنبال یک متخصص تولید محتوا در کرج می گردید؟ یک متخصص تولید محتوا در کرج کلیک کنید و یا به صورت مستقیم با شماره 09125307693 تماس بگیرید.


امیر مهدی یوسف زاده

طراح سایت در کرج / سئو کار در کرج / متخصص تولید محتوا در کرج / تبلیغ نویس در کرج / متخصص سئو در کرج . برای ارتباط مستقیم با شماره 09125307693  تماس بگیرید.


سئو کار در کرج

( یک سئو کار در کرج )

سئو یا بهینه بهینه سازی موتور جست و جو. به زبان ساده تر به تمام کار هایی که انجام می شود تا یک سایت روی کلمه خاصی به صفحه اول بیاد ، سئو گفته میشود. مهارتی کاملا تخصصی که نیاز به دانش فنی و کمی کدنویسی دارد. به طور کلی عملیات سئو شامل چند بخش می شود :. سئو محتوایی ، لینک سازی داخلی ، لینک سازی خارجی ، سئو فنی و تگ ها …. برای سئو اول از همه لازم است در سایت شما تغییراتی اعمال شود تا رباط های گوگل ارتباط راحت و بهتری با سایت شما بگیرند. این تغییرات باید توسط متخصص سئو انجام شود ( زیرا نیاز به دانش فنی دارد ). بعد از آن نوبت به سئو ظاهری و محتوایی است. چیزی که باعث می شود گوگل به سایت ما امتیاز بیشتری بدهد این است که به طور مداوم محتوای با کیفیت و سئو شده منتشر کنیم. در واقع باید گفت :

( محتوای شما ، پادشاه سئو سایت شما می باشد. )

نکته بعدی انجام لینک سازی داخلی در سایت شما می باشد.  لینک سازی داخلی به معنای ارتباط بین بخش های مختلف سایت شما با یک دیگر است. لینک سازی داخلی هر چند کم اهمیت به نظر می رسد، اما تعصیر فوق العاده ای در سئو سایت شما دارد.

اگر به آموزش سئو علاقه دارید کلیک کنید.

مرحله اخر لینک سازی خارجی یا بک لینک  است . اگر در هر سایتی به جز سایت خودتان لینکی از سایت شما باشد ، به آن بک لینک گفته می شود. سایت خارجی ذکر شده هر چه اعتبار بیشتری داشته باشد ، آن بک لینک برای شما با ارزش تر خواهد بود .چون گوگل این موضوع را متوجه می شود و به سایت شما اعتبار بیشتری می دهد. در مجموع نکات زیادی راجب بک لینک وجود دارد که متخصص سئو باید به آن ها اشراف کاملی داشته باشد.

متخصص سئو در کرج

آیا به دنبال یک متخصص سئو در کرج می گردید؟ یک سئو کار در کرج کلیک کنید و یا به صورت مستقیم با شماره 09125307693 تماس بگیرید.


تبلیغ نویس در کرج

( یک تبلیغ نویس در کرج )
شاید تا به حال کم تر اسم تبلیغ نویس به گوش شما خورده باشد. همان طور که از اسمش پیداست ، کسی است که تبلیغ می نویسد. اما شاید فکر کنید هر کسی می تواند این کار را انجام دهد!. این طور نیست تفاوت بین یک متن تبلیغاتی که تبلیغ نویس نوشته است با متنی که یک فرد عادی نوشته است کاملا مشخص می باشد. زیرا یک تبلیغ نویس ماهر به مسائلی همچون روان شناسی انسان ، روش های فروش بیشتر  و… کاملا مسلط است. و یک متن را به گونه ای می نویسد که خواننده با خواندن آن ، برای خرید به شدت تحریک شود.

اگر میخواهید راجب < متخصص تبلیغ نویسی > بیشتر بدانید کلیک کنید.

یک تبلیغ نویس باید ذهنی خلاق برای چیدن کلمات کنار هم دیگر داشته باشد. و برای انواع پیام های تبلیغاتی : اس ام اس ، ایمیل ، بنر ، تبلیغ ، ویدئو ، مقاله و … از تکنیک های متفاوتی استفاده کند و حالت و شرایط مخاطب در هنگارم خواندن آن متن را در نظر بگیرد. تا بیشترین بازدهی از یک متن تبلیغاتی حاصل شود و نرخ فروش یک محصول یا خدمات بالا رود. آیا به دنبال یک تبلیغ نویس در کرج می گردید؟ یک تبلیغ نویس در کرج کلیک کنید و یا به صورت مستقیم با شماره 09125307693 تماس بگیرید.


چرا کسب کار اینترنتی؟

اگر به دنبال پول زیاد هستید باید بدانید که با کار کردن برای دیگران هیچ گاه ثروتمند نمی شوید. در واقع تا وقتی نحوه درآمد شما محدود به زمان و مکان باشد بیشتر از حدی نمی توانید پیشرفت کنید. لذا ارائه خدمات و محصولات در بستر اینترنت می تواند این محدودیت را بردارد. امروزه بیشتر از هر زمان دیگری مردم از گوشی و اینترنت استفاده میکنند در نتیجه با نحوه درست ارائه می توان پول خوبی از این فرصت به دست آورد. من امیر مهدی یوسف زاده ، به شما کمک میکنم تا هرگونه محصول و خدماتی رو به بهترین شکل ممکن و با کم ترین هزینه در بستر های مختلف اینترنت ( گوگل ، شبکه های اجتماعی و…) ارائه بدید.

امیر مهدی یوسف زاده

طراح سایت در کرج / سئو کار در کرج / متخصص تولید محتوا در کرج / تبلیغ نویس در کرج . برای ارتباط مستقیم با شماره 09125307693  تماس بگیرید.


0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بهترین طراح سایت و سئو کار در کرج

موفق باشید

این سایت برای شماست ؟
https://amirmahdiyousefzadeh.ir/