کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام را تضمینی یاد بگیرید؟ آموزش قابلیت جدید اینستاگرام در سال 2021 / آموزش افزایش فالور رایگان و اورگانیک بالای 100K / آموزش پول در آوردن از اینستاگرام / آموزش راه اندازی پیج کاری اینستاگرام....
اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

آیا می خواهید کسب درآمد از اینستاگرام را تضمینی یاد بگیرید؟ آموزش قابلیت های جدید اینستاگرام در سال 2021 / آموزش افزایش فالور رایگان و اورگانیک بالای 100K / آموزش پول در آوردن از اینستاگرام / آموزش راه اندازی پیج کاری اینستاگرام….

حتما تا حالا به فکر کسب درآمد از اینستاگرام بودید یا حتی تلاش کردید که این کارو انجام بدید. اما یا اصلا این کارو نکردید یا با زدن یک پیج و گذاشتن چند عکس محصول منتظر فروش بودید!. کسب درآمد از شبکه های اجتماعی یکی از محبوب ترین روش های پول در آوردن هست. چون علاوه بر درآمد بالایی که داره ، خیلی جذاب و سرگرم کننده هستش . اما این کار نیازمند اینکه قابلیت های اینستاگرام رو به خوبی بشناسیم/ درک درستی از روان شناسی فروش داشته باشیم/صبر ، حوصله و خلاقیت هم جزو عوامل موثر تو موفقیت در این حوزه هستش…..

پس تا انتها همراه ما باشید تا همه چیز راجب کسب درآمد از اینستاگرام رو یاد بگیرید.

 

کسب درآمد از اینستاگرام

مراحل:

  • راه اندازی اوصولی پیج
  • بیو ، هایلایت و پروفایل مناسب
  • محتوای مناسب
  • افزایش فالور
  • اعمال روش های فروش
  • فروش انفجاری
  • بلاگری قدرتمند
  • …..
[vc_single_image image=”1008″ img_size=”full” alignment=”center”]

_راه اندازی اوصولی پیج:

آموزش قابلیت های جدید اینستاگرام

 

نکته مهم در راه اندازی پیج این می شد که حتما تمامی قسمت های اکانت خود را پر کنید.

هم فعال سازی دو مرحله ای پیج را فعال کنید هم رمز دو مرحله ای جیمیل متصل به پیج.

این دو کار میشود امنیت پیج شما و با خیال راحت می توانید کار خود را شروع کنید. حتما یک اکانت فیس بوک نیز ایجاد کرده و آن را به پیج اینستاگرام خود متصل کنید.( این کار برای رباط های اینستاگرام مهم است. ) نکته مهم دیگر این است که حتما اکانت خود را به حالت بیزینسی در بیارید. چرا که قابلیت های مورد نیاز برای درآمد زایی از اینستاگرام در حالت بیزنسی موجود می باشد.

 

 

_بیو ،هایلایت و پروفایل مناسب:

آموزش راه اندازی پیج کاری اینستاگرام

از مهم ترین قسمت های پیج می توان به ظاهر پیچ شما اشاره کرد. بیو شما باید اطلاعات کاملی از شما در اختیار مخاطب قرار داده و مهم تر اینکه مخاطب رو تحریک کنه که شما را فالو کنه. قسمت هلایت نیز باید شامل بخش های درباره من ، رضایت مشتری ، روزمرگی ، محصولات و …. باشه. ترجیحا سعی کنید کاور هایلایت ها رو با تم خاصی طراحی کنید که ظاهر قشنگی به پروفایل شما بده. عکس پروفایل نیز هم می تواند عکس لوگو برند شما باشد هم عکسی از خودتان. وقتی عکسی از خودتان باشد ، مخاطب حس بهتری دارد چرا که می داند شخصی پشت پیج می باشد.

 

شاید برای شما مفید باشد : خدمات اینستاگرام

 

_محتوای مناسب:

کسب درآمد از اینستاگرام

محتوا مناسب یعنی افزایش فالور رایگان ، افزایش فروش و…. محتوا برای هر زمینه شغلی وجود دارد اما این خلاقیت و حوصله شما است که وجه تمایز شما با رقیب هایتان را مشخص میکند. پس روی تولید محتوا باید حسابی کار کرد!.

اپلیکشن های مورد نیاز برای تولید محتوا با گوشی :

 

PicsArt

ادیت عکس و کاور

inshot

ادیت و ساخت ویدئو

 

برای کامپیوتر هم در سطح حرفه ای می توان از فتوشاپ و پیریمیر و افترافکت استفاده کرد.

با استفاده از این برنامه ها می توانید تولید محتوا جذاب و حرفه ای داشته باشید. برای گرفتن ایده تولید محتوا نیز می توان از گوگل کمک گرفت.

[vc_single_image image=”1009″ img_size=”full” alignment=”center”]

آموزش قابلیت های جدید اینستاگرام / آموزش افزایش فالور رایگان و اورگانیک/ آموزش پول در آوردن از اینستاگرام / آموزش راه اندازی پیج کاری اینستاگرام….

_افزایش فالور رایگان

افزایش فالور به سه صورت انجام میشود،

در مجموع پیشنهاد میشود با استفاده از اوصول ، 10 هزار نفر اول را خودتان به روش اورگانیک کسب کنید. بعد از آن میتوانید با استفاده از تبلیغات و خرید مستقیم ، تعداد فالور هایتان را به طرز چشم گیری به بالای 100 هزار نفر برسانید. در روش اورگانیک شما می بایست ابتدا :

مرحله اول :

از دوستان و اقوام خود کمک بگیرید. به آن ها پیام دهید و از آن ها بخواهید پیج شما را استوری و به فالور هایشان معرفی کنند. هر چه به دوستان و اقوام بیشتری رو بزنید ، فالور بیشتری به دست میارید. با کمی تلاش به راحتی می توانید هزار نفر فالور اورگانیک را در این مرحله به دست آورید.

مرحله دوم:

نوبت به افزایش فالور از طریق محتوا است. در واقع شما با تولید محتوای جذاب و اوصولی می توانید تعداد چشمگیری فالور به دست بیارید. ویژگی خاصی که این نوع محتوا دارد این است که :. در واقع فالور هایی که از این طریق شما رو فالو میکنند به شدت می توانند مشتری خوبی برای شما باشند. چون به حوزه فعالیت شما علاقه دارند. و نکته دیگر اینکه ، این مرحله ممکن است طولانی باشد اما با صبر و خلاقیت و… مطمعن باشید نتیجه خواهد داد. استفاده از هشتگ های مناسب و ورود پست به اکسپلور و قرار گرفتن در تاپ لیست هشتگ ها نیز باعث افزایش فالور چشم گیری می شود.

 

 

_اعمال روش های فروش:

کسب درآمد از اینستاگرام

آموزش قابلیت های جدید اینستاگرام / آموزش افزایش فالور رایگان / آموزش پول در آوردن از اینستاگرام / آموزش راه اندازی پیج کاری اینستاگرام….

 

این حوزه بر خلاف تصور اکثر افراد ، به شدت تخصصی است و نیازمند مطالعه و دانش است. در واقع وقتی شما درک درستی از روان شناسی مخاطب و روش های فروش داشته باشید می توانید حتی با 10 هزار نفر فالور هم به درآمد های میلیونی در ماه برسید. منابع زیادی در حوزه فروش و روان شناسی وجود دارد. چند کتاب عالی در این حوزه انتخاب کنید و مطالعه را شروع کنید ، با کمی حوصله به راحتی در این حوزه مسلط می شوید.

 

 

_فروش انفجاری:

در میان روش های فروش بیشتر ، یک دسته از روش ها وجود دارند که به آن فروش انفجاری گفته میشود. این روش به این صورت می باشد که شما ابتدا یکی از محصولات خاص خود را در نظر میگیرید. سپس بین 5 تا 10 محتوای مناسب و اختصاصی برای آن تولید و به صورت پیوسته منتشر میکنید. نکته مهم در این محتوا ها این است که :

سعی کنید محتوا به طور غیر مستقیم ، در رابطه با محصول هدف در مخاطب حس نیاز ایجاد کند.

سعی کنید اهمیت های استفاده از محصول و ارزشمند بودن آن را در محتوا خود بگنجانید. این محتویات کم کم در ذهن فالور های شما اثر میگذارد و پس از ایجاد حس نیاز ، آن ها را تشنه ی محصول شما میکند.

تخفیف ویژه*

آموزش پول در آوردن از اینستاگرام

سپس یک دوره ی 2 الی 3 روزه مشخص کنید و محصول هدف را با تخفیف ویژه ارائه دهید . مطمعن باشید اگر مراحل را به درستی انجام دهید ، قطعا فروش و سود خوبی را تجربه خواهید کرد. در این میان گذاشتن جایزه برای پست ها ، انجام قرعه کشی های محتلف میتواند به روند افزایش فالور و فروش شما کمک زیادی بکند.

روش فروش بیشتر با عادت:

( بر گرفته از کتاب عادت های اتمی ) ما روزانه عادت های زیادی را بدون اینکه متوجه شویم انجام می دهیم . در واقع عادت هایی که ما زیاد انجام میدهیم به مرور زمان ناخداگاه میشود. یکی از راه های انجام عادت های جدید این است که آن ها را به عادت های قدیمی و مورد علاقه مان گره بزنیم !.برای مثال ما عادت داریم فوتبال نگاه کنیم و از این عادت لذت میبریم. ناخداگاه هنگام فوتبال، تخمه می شکونیم!. این عادت تخمه خوردن موقع فوتبال رو ، تبلیغات شرکت های تولید کننده تخمه در ما ایجاد کرده اند. این یک روش فروش از طریق ایجاد عادت در مخاطب می باشد.

پس

اگر سعی کنیم به گونه ای استفاده از محصول خود را به شکل عادت در مخاطب ایجاد کنیم . و این عادت را به عادت های مورد علاقه مشتری های خود گره بزنیم . مشتری های همیشگی خواهیم ساخت. کتاب عادت های اتمی ، شناخت کاملی از عادت ها و نحوه ایجاد آن ها به ما می دهد.مطالعه ی این کتاب باعث می شود با شناخت عمیق عادت ها و نحوه عملکرد آن ها ، هم در خود عادت های خوبی ایجاد کنیم و هم از این روش در فروش استفاده کنیم.

اگر به این کتاب علاقه دارید ، می توانید نسخه صوتی و چاپی این کتاب را تهیه کنید . برای ادامه کلیک کنید : کتاب عادت های اتمی.

 

 

_بلاگری قدرتمند:

دوست عزیز این مقاله در حال به روز رسانی می باشد. محتوایات جدید تر به زودی اضافه خواهد شد.

با عضویت در خبرنامه در صورت آپدیت و انتشار محتوای جدید به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

آکادمی نیلانت

ارائه دهنده خدمات مبتنی بر وب

در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با کارشناسان نیلانت ارتباط بر قرار کنید.

 

کسب درآمد از اینستاگرام / آموزش قابلیت های جدید اینستاگرام / آموزش افزایش فالور رایگان / آموزش پول در آوردن از اینستاگرام / آموزش راه اندازی پیج کاری اینستاگرام….

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درآمد بیش از حد از اینستاگرام