روش های کسب درآمد از اینترنت

آموزش کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه/کسب درآمد از اینترنت بدون هزینه/کسب درآمد از اینترنت در خانه/آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان.
کسب درآمد

روش های کسب درآمد از اینترنت

 

آنچه خواهید خواند: روش های کسب درآمد از اینترنت / آموزش کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه / کسب درآمد از اینترنت بدون هزینه / کسب درآمد از اینترنت در خانه / آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان.

توجه:  در این مقاله راهکار هایی ارائه می شود که تست شده است. و افرادی توانسته اند با استفاده از آن ها به درآمد های میلیونی برسند.لذا تنها خواندن آن ها مهم نیست بلکه هر شخص با توجه به تلاش و وقتی که می گذارد می تواند به درآمد های بالا برسد.

 

مقدمه : برای شروع ابتدا به خودتان و توانایی هایتان توجه کنید. و مهم تر از همه علاقه خود را ملاک قرار دهید . بهترین روش کسب درآمد از اینترنت در خانه هم در اختیار شما قرار بگیرد و شما علاقه نداشته باشید بی فایده می باشد. حال اگر به کار با کامپیوتر یا گوشی علاقه دارید تا انتها همراه ما باشید.

کسب درآمد از اینترنت بدون هزینه کار پیچیده ای نیست شما به راحتی می توانید به آن برسید . فقط کافیست یک سیستم کامپیوتر و کمی خلاقیت و پشتکار داشته باشید تا به درآمد های میلیونی برسید.

 

جذابیت :

به عنوان شخصی که در زمینه خدمات مبتی بر وب فعالیت میکنم باید بگم .کسب درآمد از اینترنت و پول حاصل از آن بسیار لذت بخش و جذاب است. فقط کافیست یک بار طمع آن را بچشید بعد از آن به شدت به آن علاقه مند می شوید. این مدل کسب درآمد اینترنتی ، ویژگی های عالیه بسیار زیادی دارد. مثلا اینکه دیگر درآمد شما محدود به زمان و مکان نمی باشد !. شما هر جا باشید هر زمانی می توانید پول بسازید حتی وقتی پشت سیستم نیستید!. اصلا چه کسی علاقه ندارد به اینکه همیشه کامپیوترش براش پول تولید کند!. پس تا انتها با آموزش کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه همراه من باشید.

 

روش های کسب درآمد از اینترنت

 

 

1_وبلاگ نویسی

 

آموزش کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه/کسب درآمد از اینترنت بدون هزینه/کسب درآمد از اینترنت در خانه/آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان.
وبلاگ نویسی

قبل از معرفی این روش لازم است بدانید مهم ترین مزیت این روش این است که بدون نیاز به تخصص خاصی می توانید آن را انجام دهید. وبلاگ نویسی امروزه یکی از نیاز های شرکت های بزرگ و کسب و کار های اینترنتی می باشد. چرا؟ هر کسب و کار یا شرکتی که در اینترنت فعالیت میکند برای دیده شدن نیاز به محتوا دارد. محتوا جذب کننده مشتری است. پس نیاز همیشگی و ضروری یک کسب و کار می باشد. اگر بخواهیم به صورت تخصصی تر به این موضوع بپردازیم باید بگم ، محتوا بیشتر باعث میشود رتبه گوگل سایت یک شرکت افزایش پیدا کند این یعنی سئو . خبر خوب این است برای وبلاگ نویسی شما احتیاجی ندارید به صورت تخصصی راجب سئو بدانید فقط کافیست اوصول اولیه و مبتدی آن را بدانید که در مقاله آموزش سئو می توانید آن ها را یاد بگیرید.

پس اگر نویسنده خوبی هستید و ذهن خلاقی برای چیدن کلمات کنار هم دارید این کار برای شما مناسب است.

نحوه کسب درآمد و دستمزد :

سایت های زیادی هستند که به صورت همیشگی به وبلاگ نویس احتیاج دارند. مثل : نیلانت / ابزار وردپرس و… شما با مراجعه به آن ها و فرستادن مدارک خود می توانید برای استخدام اقدام نمایید. دستمزد این کار معمولا به صورت کلمه حساب می شود و برای یک محتوا 1000 کلمه ای مبلغی حدود 60 تا 80 هزار تومان می توانید دریافت کنید . توجه داشته باشید اگر نویسنده خوبی باشید در روز تا 2000 کلمه محتوا هم میتوانید بنویسید و ماهانه چیزی حدود 4 تا 5 میلیون درآمد به صورت دورکاری داشته باشید.

 

2_ شبکه های اجتماعی

 

شبکه های اجتماعی
روش های کسب درآمد از اینترنت

شبکه های اجتماعی همواره یکی از بهترین بستر های کسب درآمد اینترنتی می باشد. اما نه همه آن ها !. توجه داشته باشید برخی شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام ، با وجود اینکه هنوز هم درآمد زا می باشد اما به صورت اشبا در آمده است. از شروع سال 2020 با شروع ویروس کرونا ، قرنطینه و خانه نشینی بسیاری از افراد هجوم اوردن به سمت کسب درآمد از اینستاگرام و هم اکنون که در سال 2021 هستیم. میتوان گفت تعداد فروشندگان و ارائه دهندگان از تعداد مصرف کنندگان و مشتریان بیشتر شده. به طور خلاصه می توان گفت : ( الان دیگه هر کی اینستا داره پیج آنلاین شاپ هم داره! ). حالا من به شما میگم چرا ذهنتون رو محدود به اینستاگرام کنید. دیگر شبکه های اجتماعی مثل یوتویوب ، تیک تاک و… نیز هم اکنون بستری خوبی برای درآمد زایی می باشد. اما همان طور که گفته شد ، اینستاگرام و تلگرام هم هنوز بستر خوبی هستن.

اگر استعداد خوبی در تولید محتوای جذاب ، ادیت ویدئو و صحبت در جلو دوربین دارید این کار برای شما فوق العاده اس

نحوه کار و کسب درآمد :

نحوه کار و درآمد از انواع شبکه های اجتماعی متفاوت از یک دیگر می باشد . در وبلاگ های آینده به طور مجزا راجب کسب درآمد از تلگرام ، کسب درآمد از یوتویوب ، کسب درآمد از اینستاگرام و… حرف خواهیم زد و طور اختصاصی راجب هر یک شما را راهنمایی خواهیم کرد. اما به طور خلاصه باید گفت نحوه درآمد از شبکه های اجتماعی به دو صورت می باشد . یک کسب درآمد از طریق فروش مستقیم کالا یا خدمات ، دو از طریق بلاگری و تبلیغات . درآمد حاصل از شبکه های اجتماعی متغییر می باشد و به طور میانگین 3 تا 10 میلیون در ماه ، البته اگر حرفه ای شوید تا 100 میلیون در ماه یا بیشتر هم امکان پذیر است!

کسب درآمد از اینستاگرام

یکی از شبکه های اجتماعی که بازار داغی این روز ها برای کسب درآمد دارد. اینستاگرام می باشد. امروزه تعداد پیج های کاری در اینستا بسیار زیاد شده است اما برای موفقیت بین آن ها، به چه چیزی نیاز دارید ؟ آموزش

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام به صورت رایگان / آموزش پول در آوردن از اینستاگرام و…. برای ادامه کلیک کنید.

 

روش های کسب درآمد از اینترنت :

آموزش کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه/آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان/کسب درآمد از اینترنت بدون هزینه/آموزش کسب درآمد از اینترنت مجانی /کسب درآمد از اینترنت در خانه/آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان.

 

3_ از طریق بازی کردن

 

آموزش کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه/کسب درآمد از اینترنت بدون هزینه/کسب درآمد از اینترنت در خانه/آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان.
بازی کردن

این مورد شاید جوان پسند تر و جذاب تر باشد . شاید قبلا بازی های گوشی و کامپیوتر صرفا برای سرگرمی بودن اما الان دیگر بازی ها به یک بیزینس قدرتمند تبدیل شده اند و حرفی برای گفتن دارند. قبلا تنها سود برای تولید کننده ی بازی بود اما الان فرد استفاده کننده از بازی یا همان پلیر نیز می تواند پول خوبی از بازی کردن کسب کند. البته واقعا از نظر شخصی خود من اگر به جز برای پول در آوردن ، وقت زیادی را برای بازی کردن می گذارید ،اشتباه محض است . بازی کردن برای تفریح گاهی اوقات خوب است اما باید حواسمان باشد که وقت ارزشمند مان به طور کامل در اختیار بازی نباشد. اما اگر برای کسب درآمد بازی میکنید داستان فرق دارد. اول از همه انتخاب بازی مهم است. بسیاری از بازی ها هستن که بسیار جذاب هم هستن اما هیچ درآمدی نمی توانید از آن ها داشته باشید. پس در انتخاب بازی بسیار دقت کنید. سپس وقت را مشخص کنید یعنی مثلا روزی فلان ساعت فلان بازی را انجام میدهم.

اگر به بازی علاقه دارید و استعداد خاصی در بازی کردن دارید برای شما مناسب است

نحوه پول سازی از بازی ها :

هم اکنون بازی هایی مثل فیفا ، زولا ، second life ، پاپچی و… جزو موارد خوب هستن. نحوه دقیق کسب درآمد در هر بازی متفاوت است که در وبلاگ های مجزا ،. کسب درآمد از فیفا ،. کسب درآمد از پاپچی و…توضیح خواهیم داد. اما به طور کلی دو روش برای پول درآوردن از بازی وجود دارد :. یک از طریق فروش اکانت بازی و دو از طریق ساخت فیلم از بازی کردن و راه اندازی چنل های بازی. روش اول کاملا واضح است ، شما آن قدر بازی میکنید تا اکانت تان به سطح های بالایی در بازی برسد و سپس آن را در سایت های مربوطه می فروشید.

توجه داشته باشید برای کسب درآمد از روش اول می بایست با چند اکانت مختلف بازی کنید تا پول خوبی به چیب بزنید. و روش دوم هم کمی مانند مدل کسب درآمد از شبکه های اجتماعی می باشد ولی نیاز است که بتوانید بازی کردن خود را جذاب گزارش کنید. مقدار پول حاصل از بازی کردن به سطح شما بستگی دارد ولی می توانید تا ماهانه 1 تا 4 میلیون درآمد کسب کنید . البته توجه داشته باشید شرکت در تورنمت های کشوری و بین المللی بازی ، می تواند به یک باره شما را میلیاردر کند!.

 

4_ خدمات مبتی بر وب

خدمات مبتی بر وب
طراحی سایت

میرسیم به یکی از بهترین روش ها. خدمات مبتنی بر وب دامنه گسترده ای دارد و شامل چیز های بسیاری می باشد . فرق عمده ی این روش با روش های دیگر این است که ، این روش پایدار تر ،. مطمعن تر و دارای درآمد بهتر است. اما این روش نیاز به آموزش دارد . یعنی یا باید بلد باشید یا حتما آموزش ببینید و یاد بگیرید. هر چه در این حوزه بیشتر بلد باشید درآمد بیشتری دارید. خبر خوب اینکه این مسیر انتها ندارد و هر چه قدر هم پیشرفت کنید تمامی ندارد.

از جمله خدمات مبتی بر وب می توان به طراحی سایت ، کد نویسی ، سئو و … اشاره کرد. هر کدام از موارد نام برده شده ، دریایی متفاوت هستن. لازم است تاکید مجدد کنم که برای درآمد زایی از این روش بیشتر از روش های قبلی ، علاقه لازم است. یک مزیت فوق العاده دیگر برای این روش این است که ،. زمینه های کاریه زیادی در هر زمانی برای شما فراهم می باشد. لذا اگر بلد هستید یا میخواهید یاد بگیرید اصلا نگران کار و درآمد نباشید چون این حوزه به خوبی شما را ساپورت و تامین مالی میکند.

اگر به کار با کامپیوتر علاقه دارید و از زبان های کامپیوتری لذت می برید این کار فوق العاده اس

درآمد زایی و دستمزد :

اگر به فکر استخدام هستید که به طبع هرچه حرفه ای تر باشید و در شرکت بهتری کار کنید پول بیشتری به دست می آورید. برای مثال یک کدنویس حرفه ای ماهیانه 10 تا 30 میلیون می تواند درآمد داشته باشد. حال اگر به طور مثال شما سئو کار باشید می توانید پروژه های آزاد بگیرید و تا ماهیانه 20 تا 40 میلیون هم درآمد داشته باشید!. تعجب نکنید این رقم ها واقعی است . خب به طمع انتضار می رود وقتی شما وقت می گذارید و یاد میگیرید درآمد خوبی هم داشته باشید.

حال شاید از خود بپرسید سئو چیست ؟ یا بخواهید با کد نویسی و طراحی سایت بیشتر آشنا بشید. در رابطه با کدنویسی مقاله جدایی منتشر خواهیم کرد. اما راجب سئو ، می توانید به صفحه آموزش سئو مراجعه کنید. همچنین برای شروع آموزش سئو می توانید از پکیج آموزش سئو محصول آکادمی نیلانت استفاده کنید. برای طراحی سایت و شروع آموزش طراحی سایت هم می توانید به ترتیب به صفحات ، طراحی سایت ،. پکیج آموزش طراحی سایت مراجعه کنید.

با مراجعه به صفحات ذکر شده ، به طور کامل با جزئیات طراحی سایت و سئو آشنا می شوید. و در صورت علاقه می توانید از آموزش های نیلانت که توسط متخصصان با تجربه تهیه و تولید شده است استفاده کنید. پیشنهاد شگفت انگیز اینجاست که اگر در این حوزه ها مهارت دارید یا پس از گذراندن دوره های آموزش مهارت کسب کردید. می توانید جزوی از نیلانت باشید!. برای همکاری و استخدام سئو کار در کرج ، استخدام طراح سایت در کرج ، استخدام کد نویس در کرج ، دور کاری استخدام طراح سایت ، به صفحات مربوطه مراجعه کنید.

راهکار های کسب درآمد از اینترنت :

آموزش کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه/کسب درآمد از اینترنت بدون هزینه/آموزش کسب درآمد از اینترنت مجانی /کسب درآمد از اینترنت در خانه/آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان.

 

 

5_ فروشگاه اینترنتی

آموزش کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه/کسب درآمد از اینترنت بدون هزینه/کسب درآمد از اینترنت در خانه/آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان.
فروشگاه اینترنتی

آخرین روش پیشنهادی ساخت یک فروشگاه اینترنتی می باشد. این روش هم اگر به درستی انجام شود، می توان گفت درآمد خیلی خوبی دارد. اما با توجه به اینکه سود دهی این کار در ابتدا نیست و بعد از گذشت مدت زمانی به سود دهی می رسد،. بسیاری از افراد یکی دو ماه آن را پیش میگیرند و بعد که به پول نرسیدند نا امید و بیخیال آن می شوند. اما بدانید اگر صبور باشید به سود فوق العاده ای می رسید!.

فروشگاه اینترنتی به معنی هر گونه فرش محصول به صورت غیر حضوری گفته می شود. فروش مستقیم کالا یا خدمات از طریق شبکه های اجتماعی یا وبسایت … به معنی فروشگاه اینترنتی است. شاید فکر کنید این روش جزو روش شبکه های اجتماعی یا طراحی سایت می باشد ، اما این طور نیست . این روش آن قدر مهم می باشد که آن را به صورت جداگانه برسی میکنیم.

شاید بگید محصول برای فروش ندارید. اما در زمان حال مشاهده میکنیم که خدمات حتی بیشتر از کالا ها قیمت گذاری و به فروش می رسند. از جمله خدمات خوب می توان به: عکاسی ، طراحی لوگو ، ساخت تیزر ، بازاریابی ، مشاوره در حوزه های مختلف و… اشاره کرد. که درآینده برای هر کدام مقاله های مجزایی منتشر خواهیم کرد.

اگر استعداد بالایی در فروش دارید و دارای محصول یا خدمات خوبی هستید برای شما عالی است.

نحوه درآمد و دستمزد :

برای این روش باید گفت درآمد حاصل کاملا متغییر و وابسته به حوزه شما و مهارت شما می باشد. اما چیزی که مشهود می باشد این است که ،. هر چه قدر کالا یا خدمات شما کیفیت بالاتری داشته باشد در نتیجه ارزش بیشتری دارد. و به طبع افراد بیشتری پیدا می شود که پول بیشتری به شما پرداخت کنند. افراد مبتدی به طور میانگین 3 تا 6 میلیون در ماه و افراد حرفه ای 6 تا 12 میلیون در ماه می توانند درآمد داشته باشند. این رقم ها حدودی می باشد و با توجه به آمار کلی است.

سخن پایانی :

امید وارم این مطالب برای شما مفید بوده باشه. و تونسته باشه شما رو راهنمایی کنه. پیشنهاد میکنم حتما عضو خبر نامه ما بشید. چرا؟ در آینده مقاله های مجزایی برای تک تک روش ها منتشر خواهیم کرد. که در اون ها به طور خیلی دقیق توضیح خواهیم داد چه طور در حوزه های معرفی شده وارد بشید و چه کار هایی انجام بدید. یا حق

 

 

روش های کسب درآمد از اینترنت :

آموزش کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه/کسب درآمد از اینترنت بدون هزینه/آموزش کسب درآمد از اینترنت مجانی /کسب درآمد از اینترنت در خانه/آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان. مطالب گفته شده : آموزش کسب درآمد از اینترنت بدون نیاز به سرمایه ،. کسب درآمد از اینترنت بدون هزینه ،. کسب درآمد از اینترنت در خانه ،. آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

درآمد زایی از طریق بازی کردن به شدت جذاب می باشد.