افزایش فالوور توییتر در کمترین زمان

افزایش فالوور توییتر
توییتر

معرفی انواع روش های افزایش فالوور توییتر

نرم افزار توییتر یکی از بهترین شبکه های اجتماعی و امروزه مناسب ترین مکان برای رشد کسب و کار می باشد. توییتر دارای ابزارهای قوی برای اشتراک گذاری محصول و خدمات مربوط به هر کاری است. در این مقاله قصد داریم به موضوع معرفی انواع روش های افزایش فالوور توییتر بپردازیم زیرا در سال های اخیر توییتر خیلی محبوب شده است و توسعه این رسانه یک رقابت شدید بین غول ‌‌های این صنعت است. اینستاگرام، فیس بوک، اسنپ چت، پینترست و لینکدین و بقیه شبکه های اجتماعی رقیب قوی به نام توییتر را دارند که به دلیل ویژگی های خوبش بیشتر افراد مشهور را به خود جلب کرده است. انواع مختلفی از روش ها وجود دارد که بتوان فالوورهای توییتر را در کمترین زمان افزایش داد متاسفانه بیشتر کاربران به آن توجه نمی کنند. برای جذب کردن فالوور زیاد در رسانه توییتر فقط به خیالت نیاز دارید در واقع می توانید با استفاده از کمی خلاقیت و ایده جدید به هدفتان برسید.

اهمیت افزایش فالوور در توییتر

انواع روش های افزایش فالوور توییتر
انواع روش های افزایش فالوور توییتر

اگر می خواهید در فضای رسانه توییتر دیده شوید و به دنبال معرفی انواع روش های افزایش فالوور توییتر هستید و می خواهید کاربران و مخاطب های زیادی داشته باشید، بهتر است این واقعیت را بپذیرید که رشد طبیعی امکان دارد چند سال زمان ببرد و نیز شما را از سایر رقیب ها عقب بیندازد. بهتر است که از تمامی ابزارها استفاده کنید تا در این میدان بتوانید شاهد دیدن موفقیت های برند خود در رسانه توییتر باشید. با ما همراه باشید تا با انواع روش ها برای افزایش دادن فالوور در توییتر با کمترین زمان آشنا شوید.

توییت در توییتر
رسانه توییتر یک شبکه اجتماعی و میکروبلاگینک می‌‌‌باشد. که به افراد این امکان را می دهد تا ۲۸۰ کاراکتر را به صورت پیام ارسال کنند و در زمان اولیه توییتر ۱۴۰حرف و محدود بود ولی در ۷ نوامبر ۲۰۱۷ این محدود بودن برداشته شده و به ۲۸۰ حرف افزایش یافت. افرادی که از توییتر استفاده می کنند می توانند توییت ها را لایک و پست و ریتوییت کنند. اما کاربرانی که در توییتر ثبت نام نکرده اند فقط می توانند توییت های بقیه را مشاهده کنند و کاربران رسانه توییتر می‌‌توانند از روش وب سایت این شبکه اجتماعی پیام کوتاه یا با استفاده از اپلیکیشن توییتر به آن دسترسی پیدا کنند.

کاربران توییتر
تعداد افرادی که از این رسانه استفاده می کنند از مرز ۴۰۰ میلیون گذشته است و همچنین یکی از بهترین مکان ها برای کسب و کار آنلاین و بازاریابی محسوب می‌‌‌شود به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال روش های افزایش فالوور در تویتتر هستند.
توییت هایی شما که در توییتر به اشتراک می گذارید در معرض دید افراد زیادی قرار دارد و هر چقدر صفحه کسب و کار آنلاین شما در توییتر فالوورهای بیشتری داشته باشد، تبلیغاتی که انجام می دهید تاثیر بیشتری خواهد داشت. یکی از ویژگی های مهم توییتر که به روش جدیدی معرفی و بهینه شده است امکان این را به شما می دهد که اطلاع رسانی سریع داشته باشید و ارسال کردن سریع پیام ها مهم است. این ویژگی معروف میکروبلاگینک نام گذاری شده است که به این ترتیب می توان پیام خود را مستقیم به مشتری ارسال کنید. تقریبا برخی از افراد ترجیح می دهند با گشت و گذار کردن از وب و شبکه اجتماعی سریع به اهداف خود برسند.

افزایش فالوور های توییتر در کمترین زمان

افزایش فالوور های توییتر در کمترین زمان
افزایش فالوور های توییتر در کمترین زمان

راه های زیادی برای افزایش فالوورهای پیج توییتر وجود دارد. اما در این مقاله قصد داریم چند مورد از مهم ترین نکات را به شما بگوییم و اگر می خواهید دنبال کنندگان در رسانه های اجتماعی بالا برود و باید اساس و پایه کار با شبکه های اجتماعی را بدانید، در ادامه نکاتی را برای جهت جذب کردن فالوور در توییتر به شما می گوییم.

محتوای قابل توییت شدن ارائه دهید.

اگر می‌‌خواهید فالوورهای زیادی در توییتر داشته باشید باید محتوایی بنویسید که افراد را سرگرم کند و هرچه مطلب شما جذاب و مرتبط باشد، کاربران زیادی تمایل به خواندن پیدا می‌‌کنند. وابسته به زمینه کسب و کار آنلاین خودتان می توانید توییت های آموزنده، آموزشی و شخصی باشند. در همه پیام ها الگوهای توییتر رعایت شوند تا حدی سرگرم کننده و جذاب است. افراد محتوا جالب و خواندنی، ارزشمند را به اشتراک می‌‌‌گذارند و در این رسانه بیشتر اشتراک ها باز توییت می‌‌شوند. ارسال مجدد و دوباره پست هایتان در صفحات توییتر فرصتی عالی برای افزایش دادن فالوورهای جدید است و به همین دلیل روی این مسئله تمرکز کنید تا بیشترین بهره را از توییتر بگیرید.

از نام خودتان استفاده کنید

اگر شما نام کاربری، بیوگرافی و نام قانونی درستی نداشته باشید، توییتر صفحه توییت شما را در جست و جو قرار نمی‌‌‌دهد. هر چند داشتن حساب توییتر الزامی نمی‌ باشد. رزومه شما اولین مورد است که کاربران و دنبال کنندگان شما برای کسب اطلاعات و نام تجاری شما به آن توجه می‌‌‌کنند. بنابراین سعی کنید که رزومه تان حاوی اطلاعات کافیو جذاب، غنی باشد. همچنین عکس پروفایلتان که در حساب توییت خود بارگذاری می‌‌‌کنید خیلی مهم است‌. عکس پروفایلتان باید عکس خودتان باشدو اگر بازخورد بهتر و مناسب تری می‌‌‌خواهید بهتر است عکس از یک برند تجاری ومنظره روی عکس نمایه تان نگذارید زیرا دنبال کنندگان می خواهند با یک شخص واقعی برخورد کنند نه ربات.

از راه های دیگر کاربران را از حضور خود در رسانه آگاه کنید

یکی از بهترین روش های افزایش فالوور توییتر این است که آدرس صفحه توییت خود را در مکان های گوناگون به اشتراک بگذارید. این مکان های مختلف می‌‌توانند امضای ایمیل، کانال ها و بقیه شبکه های اجتماعی، بخش های گوناگون وبلاگتان در بخش تماس با ما در وب سایت باشد. صفحه رسمی توییتر خودتان را می‌‌‌توانید در محدوده وسیع تری ارائه کنید که هرچه افراد بیشتر به توییترتان دسترس داشته باشند فرصت عالی برای زیاد کردن دنبال کنندگان ایجاد خواهد کرد.

اشتراک گذاری کنید اما زیاده روی نکنید

ریتوییت در توییتر
ریتوییت در توییتر

اشتراک گذاری محتوا و توییت های شما یکی از اصلی ترین راه برای جذب دنبال کنندگان در رسانه است، این کار را با مدیریت حرفه ای و با احتیاط انجام دهید، چون اشتراک گذاری زیاد نتیجه عکس می دهد. سعی کنید توییت های جذاب با فاصله زمانی مناسب بزارید تا دیگر کاربران توییت های شما را ریتوییت کنند. توییت های بیش از ۱۰ بار در انواع صفحه ها باز توییت شوند به توییت های آموزنده و جذاب، خواندنی تبدیل می شوند.

ابزار توییپی برای رشد سریع فالوور توییتر

توییپی یکی از مهم ترین ابزارهای عالی برای افزایش دنبال کنندگان در توییتر محسوب می‌‌‌شود. با استفاده از این ابزار می‌‌توان روزانه حدودا ۱۰۰ فالوور جذب کنید. توییپی دارای هوش مصنوعی می‌‌باشد و به طور خودکار اکانت های وابسته به کسب و کار شما را برایتان هدف قرار می‌ دهند.

 مدیریت و افزایش فالوور توییتر بافر

مدیریت و افزایش فالوور توییتر بافرشبافر یکی از ابزارهای قوی برای جذب کردن دنبال کنندگان هدفمند در رسانه توییتر است. از بافر در مدیریت حرفه ای بقیه شبکه های اجتماعی استفاده می‌‌شود. برای زیاد کردن فالوورها در توییتر باید همیشه فعال باشید و در طول روز روز حداقل ۲ یا ۳ توییت را ارسال کنید. از طریق بافر می‌‌‌توانید توییت خود را زمان بندی کنید و طی چند ماه از منتشر شدن توییت ها در هر زمان راحت باشید.

تیک آبی را دریافت کنید

اگر با انجام مرحله های مورد نیاز تیک آبی را در توییتر دریافت کردید و به نوعی از یک برند شناخته شده در نظر افراد به حساب می آید نگران نباشید و دست از تلاش نکشید. در ابتدای سال ۲۰۱۹ وقفه ای در یک فرایند اخد تیک آبی به وجود آمده و متاسفانه هنوز هم ادامه دارد. اما با گذشت زمان این مشکل حل می شود.

با یک اینفلوئنسر همکاری کنید

با صرف کردن اندکی هزینه می توانید با اینفلوئنسر های همکاری کنید. اما در زمان انتخاب این افراد کمی دقت کنید تا برای برند شما بازدهی داشته باشند و ضرر نکنید. در واقع باید با افرادی همکاری کنید که مخاطب هدف شما را دارند.

در زمان مناسب توییت کنید

زمان مناسب توییت
زمان مناسب توییت

یکی از روش های عالی جهت افزایش فالور توییتر پیدا کردن زمان مناسب برای توییت کردن است زیرا توییت ها در یک برنامه جدا و مشخص به افراد نشان داده می شود اگر توییت را در زمان مشخص ارسال نکنید افراد آن را نادیده می گیرند. از ابزار توییت می‌‌توان برای برنامه ریزی کردن توییت ها استفاده کنید. ابزارهای دیگری وجود دارند که برنامه ریزی توییت را انجام می‌‌‌دهند و کاملا رایگان هستند. این ابزار ویژگی هایی مانند باز بینی و بازخورد و تحلیل توییت دارد که می‌‌‌توانید در بازه های زمانی مشخص استفاده کنید و این مورد می تواند یک روش عالی برای زیاد کردن فالوور های توییتر شما باشد.

از هشتگ های رایج و ترند استفاده کنید

اگر می خواهید مورد توجه دیگران واقع شوید به هدفتان در توییتر برسید با تاریخچه تجارت خودتان را با هشتگ پیوند دهید. برای مثال، تلاش کنید کسب و کار آنلاین خود به هشتگ وابسته به کارتان پیوند دهید تا بتوانید از هشتگ دنبال کنندگان زیادی را جذب کنید. همگام کردن خود با موضوعات توییتر و استفاده کردن از هشتگ های معروف به معنی برگزیده شدن برند شما در میان زیادی از افراد آنلاین است. بهتر است در رابطه با موضوعات ترند جهان صحبت کنید و به وقایع واکنش نشان دهید و از هشتگ های ترند در آن زمان اسفاده کنید.

خدمات توییتر نیلا پنل

در آخر می خوام خدمات فوق العاده نیلا پنل رو بهتون معرفی کنم که انواع سرویس های فالوور توییتر واقعی، فیک و… رو با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت به شما ارائه میده. همچنین می تونید از سرویس های تبلیغات در توییتر نیلا پنل برای جذب فالوور هدفمند و واقعی استفاده کنید. انواع سرویس ها:

 • هشتگ کلیک توییتر [سریع ]
 • لینک کلیک توییتر [سریع ]
 • پروفایل کلیک توییتر [سریع]
 • نظرسنجی توییتر _ Poll Votes
 • لایک پست توییتر خارجی [ کیفیت خوب ]
 • فالوور توییتر [ کیفیت خوب_سریع ]
 • کامنت توییتر [ متن اختیاری ]
 • شیر توییتر _ Twitter Share
 • فالوور توییتر سرور 2 [ کیفیت عالی ]
 • فالوور توییتر[ ضمانت جبران ریزش ]
 • کامنت توییتر [ متن اختیاری ]

خدمات تبلیغات توییتر
افزایش واقعی فالوور توییتر با جدید ترین روش، کم ترین هزینه و بیشترین بازدهی

 • منشن کاربران توییتر [ لیست اختیاری ]
 • منشن کاربران توییتر [ فالوور های پیج هدف ]
 • منشن کاربران توییتر [ بر اساس لایک کننده های پست ]
 • منشن کاربران توییتر [ بر اساس هشتگ مد نظر شما ]
 • منشن کاربران توییتر [ بر اساس ریتوییت کنندگان پست ]

برای خرید فالوور توییتر  و تهیه دیگر سرویس های نیلا پنل کلیک کنید.

جمع بندی و پایان
در این مقاله تلاش کردیم تا بهترین و ساده ترین روش های افزایش فالوور توییتر را به شما بگوییم اگر از این نکات استفاده کنید قطعا می توانید دنبال کنندگان زیادی را در توییتر جذب کنید. امیدواریم از این مقاله استفاده کافی کرده باشید.

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مرسی

مرسی فقط اینکه من متوجه سرویس تبلیغات در توییر نشدم که به چه صورت هستش چون فقط نوشته بود منشن، بعد اینکه چه طوری باید سفارش داد.