سایت های مهم در رابطه با ارز های دیجیتال

سایت های مهم در رابطه با ارز های دیجیتال/سایت اخبار ارز های دیجیتال/آموزش کار با سایت کوین کدکس/آموزش سایت های ارز دیجیتال/سایت چارت ارز های دیجیتال/سایت کوین360/سایت کوین تلگراف...
آموزش رایگان ارزهای دیجیتال

سایت های مهم در رابطه با ارز های دیجیتال

سایت های مهم در رابطه با ارز های دیجیتال/سایت اخبار ارز های دیجیتال/آموزش کار با سایت کوین کدکس/آموزش سایت های ارز دیجیتال/سایت چارت ارز های دیجیتال/سایت کوین360/سایت کوین تلگراف…

 

برای مشاهده آموزش تصویری کار با سایت های مهم در رابطه با ارز های دیجیتال بر روی ویدئو زیر کلیک کنید و یا به صورت متنی در پایین ویدئو بخوانید.

همچنین برای مشاهده قسمت اول از دوره آموزش ارز های دیجیتال : آموزش ساخت کیف پول ارز های دیجیتال کلیک کنید.

[vc_separator color=”juicy_pink” style=”double” border_width=”5″][vc_separator color=”juicy_pink” style=”double” border_width=”5″]

مدرس: امیر مهدی یوسف زاده

 

اگر به حوزه ارز های دیجیتال علاقه دارید و میخواهید وارد این کار شوید و یا اگر در این حوزه فعالیت میکنید باید بدانید که یکی از اولین قدم ها برای حرفه ای شدن در ارز های دیجیتال داشتن منبع مناسب برای جمع آوری اطلاعاتی همچون : قیمت لحضه ای ، اخبار لحضه ای ، ابزار حرفه ای و… می باشد. سایت های زیادی هستن که این گونه اطلاعات را به ما می دهند اما معتبر ترین آن ها کدام است ؟ اگر میخواهید با بهترین آن ها آشنا شوید و کار با آن ها را به طور کامل یاد بگیرید تا انتها همراه ما باشید.

 

 

1_سایت coin360.com

[vc_single_image image=”1189″ img_size=”large” alignment=”center”]

قطعا اولین داده برای هر تحلیلی ، چارت و قیمت لحضه ای می باشد. سایت کوین360 یکی از بهترین سایت هایی می باشد که قیمت لحضه تمامی ارز ها را به همراه کلی امکانات عالی در اختیار ما قرار میدهد.(برای ورود به سایت کلیک کنید: coin360.com) در صفحه نخست این وبسایت چارت ارز های دیجیتال رو مشاهده میکنید که ثانیه به ثانیه در حال به روز شدن می باشد و در زیر هر ارز ، نوسان قیمت در طی 24 ساعت گذشته و حجم ارز را می بینید.

کار با cion360

در منوی بالا چارت می توانید تنظیم کنید که چارت بر اساس کوین ها باشد یا توکن ها/.نوسان قیمت بر اساس چه تایمی باشد/بر اساس حجم یا مارکت باشد و در نهایت با زدن دکمه reset به تنظیمات پایه بر میگردد. در منوی بالا و اصلی سایت ، سر برگ اول مربوط به ارز ها و سر برگ دوم نیز مربوط به چارت صرافی ها می باشد. سر برگ سوم نیز واچ لیست ما می باشد که هر ارزی که ستاره کنار آن را زده باشیم در این قسمت برای ما نمایش داده می شود.

بخش مهم liquidity book

این قسمت در منو ، سربرگ چهارم می باشد. در این بخش شما می توانید مشاهده کنید:

برای هر مقداری ارز ، در هر صرافی ، به چه مبلغی درخواست خرید یا فروش وجود دارد.

در واقع شما برای خرید یا فروش می توانید از این قسمت فوق العاده نهایت استفاده را ببرید. چرا که برای خرید می توانید کم ترین قیمت و برای فروش می توانید بیشترین قیمت را پیدا کنید. نوسان گیران حرفه ای هستن که با استفاده از همین قسمت در چند دقیقه سود های درصد پایین خوبی میگیرند.

[vc_separator style=”double” border_width=”5″]

سایت های مهم در رابطه با ارز های دیجیتال

سایت های مهم در رابطه با ارز های دیجیتال/سایت اخبار ارز های دیجیتال/.آموزش کار با سایت کوین کدکس/آموزش سایت های ارز دیجیتال/سایت چارت ارز های دیجیتال/.سایت کوین360/سایت کوین تلگراف…

 

 

2_سایت coincodex

[vc_single_image image=”1191″ img_size=”large” alignment=”center”]

اگر به دنبال سایتی هستید که علاوه بر قمیت و نوسان تمامی ارز ها ، دارای دسته بندی های متنوع و اطلاعات ارز های اولیه و… باشد. سایت coincodex یکی از بهترین سایت ها در این حوزه می باشد.(برای ورود به این سایت کلیک کنید : coincodex.com). این سایت می تواند لیستی از دسته بندی های خاص از ارز ها را برای شما مرتب کند. برای مثال دسته ارز های Stablecoins ، دسته ارز های اثبات کار یا سهام و…. همچنین با استفاده از این سایت می توانید اطلاعات مفیدی در رابطه با هر ارز از جمله : بیشترین حجم ارز در طرافی ، اخبار به روز در رابطه با هر ارز و…. را به دست بیارید.

کار با coincodex

در نوار بالای منو به ترتیب از چپ به راست : حجم مارکت/سهم بیت کوین/کل حجم بازار/قیمت بیت کوین را می بینید. در قسمت اول از منو اگر روی all coin کلیک کنید می تونید انتخاب کنید کدام دسته از ارز ها رو به شما نشان دهد. قسمت دوم از منو مربوط به Portfolio می باشد. که در این قسمت ، پس از ثبت نام در سایت می توانید یک سبد برای خود ایجاد کنید. و با وارد کردن موجودی های خود ، مقدار سود یا زیان سبد سرمایه گذاری خود را مشاهده کنید. در قسمت سوم یعنی صرافی ها نیز می توانید اطلاعاتی از جمله حجم و قیمت ارز ها را در هر طرافی به علاوه اطلاعات دیگری در رابطه با هر صرافی را مشاهده کنید.

قسمت ارز های اولیه Token Sales

در این بخش نیز می توانید تمامی اطلاعات درباره ی ارز های اولیه را مشاهده کنید. بعد از ورود به این بخش اگر بر روی هر ارز اولیه ای کلیک کنید. می توانید مشاهده کنید که این ارز در چه تاریخی ، به چه صورتی و به چه مقداری قرار است عرضه شود و از آن استفاده کنید.

در بخش more نیز می توانید از ماشین حساب تبدیل این سایت استفاده کنید. و حساب کنید قیمت هر ارز به ارز دیگر یا واحد دیگر چه قدر می شود. از این ماشین حساب می توانید برای تبدیل ارز های کیف پول خودتان در صرافی ها استفاده کنید.

اطلاعات ارز ها

در همان صفحه نخست سایت ، اگر روی هر ارز کلیک کنید. اطلاعات کامل و جامعی از ارز به شما می دهد. برای مثال می توانید مشاهده کنید ارز انتخابی در کدام صرافی بیشترین حجم و معامله را داشته است.(برای خرید و فروش راحت تر ارز و انتخاب صرافی مناسب). همچنین اخبار به روز در رابطه با آن ارز را نیز می توانید مشاهده کنید. به طور کلی در رابطه با هر ارز خاصی که بخواهید معامله کنید می توانید اطلاعات خوبی از این قسمت سایت به دست آورید.

[vc_separator style=”double” border_width=”5″]

سایت های مهم در رابطه با ارز های دیجیتال

سایت های مهم در رابطه با ارز های دیجیتال/سایت اخبار ارز های دیجیتال/.آموزش کار با سایت کوین کدکس/آموزش سایت های ارز دیجیتال/سایت چارت ارز های دیجیتال/.سایت کوین360/سایت کوین تلگراف…

 

 

3_سایت coindesk

[vc_single_image image=”1194″ img_size=”large” alignment=”center”]

اخبار مربوط به ارز های دیجیتال آن قدر گستره و زیاد می باشد که برای دسترسی به تمامی آن ها باید یک سایت جداگانه وجود داشته باشد. سایت coindesk یکی از قوی ترین سایت ها در حوزه اخبار ارز های دیجیتال می باشد.(برای ورود به سایت کلیک کنید: coindesk) این سایت در دسته بندی ها متنوع ، اخبار به روز و قوی در اختیار شما قرار می دهد.

کار با coindesk

در منو می توانید انتخاب کنید کدام دسته از اخبار را می خواهید ببینید.اخبار مربوط به ارز ها ، اخبار مربوط به افراد و….اخبار این سایت به صورتی لحضه در حال به روز شدن می باشد. و با توجه اینکه اخبار به شدت بر روی قیمت ارز ها اثر میزارن ، اخبار این سایت می تواند برای تحلیل ها و نوسان های شما مفید باشد.

بخش learn

در این بخش می توانید به صورت رایگان از آموزش های این سایت استفاده کنید. این آموزش ها در سطح مبتدی تا متوسط است. اما تنها لازمه استفاده از این بخش تسلط بر زبان انگلیسی می باشد.

[vc_separator style=”double” border_width=”5″]

سایت های مهم در رابطه با ارز های دیجیتال

سایت های مهم در رابطه با ارز های دیجیتال/سایت اخبار ارز های دیجیتال/.آموزش کار با سایت کوین کدکس/سایت چارت ارز های دیجیتال/.سایت کوین360/سایت کوین تلگراف…

 

 

4_سایت cointelegraph

[vc_single_image image=”1215″ img_size=”large” alignment=”center”]

یکی دیگر از سایت های عالی در حوزه اخبار ارز های دیجیتال، سایت کوین تلگراف می باشد که اخبار به روز ارز های دیجیتال را در دسته بندی های متفاوت در اختیار ما قرار می دهد. اخبار این سایت، ثانیه به ثانیه در حال به روز شدن می باشد. و می توان گفت یکی از منابع معتبر برای اخبار ارز های دیجیتال است.(برای ورود به سایت کوین تلگراف کلیک کنید cointelegraph.)

کار با کوین تلگراف

در ابتدا وقتی وارد این سایت می شوید در منو می توانید دسته اخبار مد نظر خود را انتخاب کنید. سر برگ اول اخبار مربوط به هر ارز. سر برگ دوم اخبار مربوط به هر مارکت می باشد. همچنین می توانید مانند سایت قبلی، اخبار مربوط به اشخاص را نیز در این سایت مشاهده کنید.

همچنین در بخش ویدئو ها و آموزش نیز می توانید، از آموزش های متوسط و پیشرفته استفاده کنید. البته لازمه این کار تسلط به زبان انگلیسی می باشد.

 

 

 

کد قیمت لحضه ای ارز های دیجیتال

این مطلب در حال به روز رسانی می باشد. با عضویت در خبرنامه در صورت آپدیت یا انتشار محتوای جدید به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فوق العاده بود

موفق باشید

[…] قسمت دوم: سایت های مهم در رابطه با ارز های دیجیتال […]

[…] قسمت دوم سایت های مهم در رابطه با ارز های دیجیتال. […]